Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Isztok kavet reggel? Mit szol...

Isztok kavet reggel? Mit szol hozza a babatok?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 6. 06:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Marmint a hasa mit szol hozza? Nekem hasfajos. Csak cikoria (maci) kvt iszok rizstejjel.
2013. ápr. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szohoz sem jut.Még alszik :)
2013. ápr. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Néha iszok. A 8 hónapos babám még nem beszél, így nem szól hozzá semmit, bár nem tudom miért érdekes ez. (mivel nem a szoptatás témakörben van)
2013. ápr. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gondolom a kérdező vagy terhes, vagy szoptat. Kicsit bután tette fel a kérdést. :) Nos, a terhesseg alatt is es szoptatás alatt is ittam kávét, semmi baja nem volt tőle a gyereknek.
2013. ápr. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Napi kettőt iszok, semmit nem szól hozzá a babám.
2013. ápr. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igen,de semmit nem szól mert még csak 9 hónapos,és ráadásul akkor még alszik.iszok vizet is,és ahhoz sem szól semmit...
2013. ápr. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is iszom kávét, igaz tejesen. Nem bántja a lányom hasát és nem látom, hogy felpörögne tőle. Terhesen is ittam, de akkor ritkábban, mert nem kívántam.
2013. ápr. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
:)) Ez aranyos! Viccet félretéve, minden reggel iszom, de nem vettem észre rajta semmit, sőt remek alvó hálistennek :).
2013. ápr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!