Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baby Point Mark, Espiro...

Baby Point Mark, Espiro Magic, vagy Hauck Capri?

Figyelt kérdés

A BabyPM babakocsit nem ismerem, Espiro sehol nincs (sem webáruházban, sem boltban, és nem is lesz...), Hauck Capriról eddig csak rosszat hallottam (lábtartó miatt többek közt).

Ti mit vennétek? Dönthető legyen, nagyon kicsire csukható, és elfogadható áron legyen!

Még a Hauck Malibut néztem, de sehol nem találok képet róla összecsukva! Esetleg nincs valakinek?


2011. ápr. 19. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem hauck malibum van,nagyon meg vagyok vele elégedve.Kényelmes,nem nehéz,jól irányitható,kis helyen elfér.
2011. ápr. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szintén Malibunk van, nagyon szeretjük!

A YouTube-on meg tudod nézni, hogyan működik és mekkora összecsukva! :)

Nem mondom, hogy nagyon kicsire összecsukható, de nekünk a Suzuki Sedanba befér. (A Swiftbe már nem)

2011. ápr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!!


Nekem is Malibum van,és IMÁDOM!!!!:)


Volt Hauck Caprim is, na az 1 kalap kaka, meg ne vedd!!!


Maliburól itt egy video, benne van az is, hogy hogyan csukódik,és hogy hogy néz ki, összecsukva!


http://www.youtube.com/watch?v=Na2y8V_B58M

2011. ápr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a videót, tényleg nem olyan vészesen nagy! A jó kis Cam babakocsimat el kell adnom, mert nem igazán fér be a csomiba, csak ha kiveszem a kalaptartót... (Opel Corsa C)

Ezért keresek kicsi babakocsit.

Várom még a többiről is a véleményeket!!!

2011. ápr. 20. 07:36
 5/7 anonim ***** válasza:

Én Espiro Magic párti vagyok, nekünk olyan van és minden szempontból tökéletes.

Na de ha nem lehet kapni, akkor mindegy is...

2011. ápr. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is Espiro Magicet hajtottam, végigtelefonáltam az országot, de hiába... Aztán javasolták, hogy nézzük meg a Bertoni Omegát vagy az Eurocatrt Lirát, mert ezek ugyanolyanok, mint az Espiro. Végül a Bertoni Omega 4-nél maradtunk, amit nagyon ajánlok!!!!Nézz utána.
2011. ápr. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Espirom volt az első babámmal, nagyon szerettem. A babaszafarit is hívtad? Múlt héten még láttam bent náluk.
2011. ápr. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!