Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Koldokcsonk kérdés. Ugye...

Koldokcsonk kérdés. Ugye nemlessz baja?

Figyelt kérdés

Ma kiesett a koldokcsonk ,de alatta gennyes. Most mit csinéljak. Kenjem alkohollal továbbra is ?

Ugye nemlessz semmi baj ? :(

Orvos csak hátfon van ott


2013. ápr. 6. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha ki van a húsa, vagy váladékozik, alkohollal ne kendd!!!

Az nagyon csípné neki!

Vidd el az ügyeletre, vagy hívd ki őket!

2013. ápr. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nincs kint a husa, csak olyan feher valami van ott ,olyan mint a genny...

Nemtudom,...egy ideg vagyok ,megvárom férjemet aztán szerintem bemegyunk ugyeletre...:(

2013. ápr. 6. 14:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Védőnődet nem tudod felhívni?

Az enyém nekem eleve azt mondta, hogy szóljak, ha leesik és eljön megnézi, lekezeli ha kell.

Telefonon ha elmondod neki, mit látsz, tuti tud segíteni.

2013. ápr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nálunk nincs védono az a baj :( Szlovákiábol vagyok...marad az ugyelet.

Fájni nemfáj neki mert megtorolgettem korulotte ,de hagyta,nemsirt...

Remálem semmi baj nemlessz....

egy és fél hetes amugy

2013. ápr. 6. 15:07
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Úristen nem kell ezt olyan komolyan venni. Ha leesik a köldökcsonk az azt jelenti, hogy már leszáradt az a darab és alatta ilyen nyílt seb marad ami teljesen természetes.Ezt ugyan úgy kezeld ahogy a csonkot csak nem kell annyi hintőpor már.A hintőpor csak azért kellett hogy leszárítsa a csonkot most már ha nem teszel rá az sem baj.Nem fogja csípni az alkohol neki ne félj.Bátran tisztítsd ki fülpiszkálóval, hogy ne maradjon ott alvadt vér vagy genny.Eddig is ezt a részt kezelted csak a csonktól nem fértél úgy hozzá, most már könnyebb lesz.Tegyél rá gézlapot az alkoholos tisztítás után, mert beleragadhat a pelenka.Az sem baj ha picikét vérzik ne ijedj meg. :)
2013. ápr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!