Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 40éves férfi még tud egézséges...

40éves férfi még tud egézséges gyermeket nemzeni? Nemlessz beteg a gyermek? Vagy már nem javasolt ebben a korban? Hány éves korig a jó a férfiaknál?

Figyelt kérdés
félünk nehogy a gyermek sinyle meg.
2010. jan. 27. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom 40 évesen még nem számít "öregnek" egy férfi ilyen szempontból...azt hiszem mikor a down szindrómáról olvastam, akkor ott az szerepelt hogy a férfi kora is meghatározó de csak 50-55 év felett nő meg az esély a rendellenességre.

Max. annyiból nehezebb szerintem hogy lehet hogy már nincs annyi megtermékenyítőképes hímivarsejt és ugye "ők" tömegben szeretnek lenni:)

2010. jan. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán tud még 40 évesen egészséges gyereket "csinálni". Ha féltek, akkor célszerű előtte kivizsgáltatni, hogy minden rendben van-e. Ez amúgy sem árt. Mind a kettőtöket kivizsgálják, s ha mindent rendben találtak, akkor bátran vághattok bele:-)Mondjátok, hogy már több mint 1 éve próbálkoztok, s eddig nem sikerült, akkor nem akadékoskodnak.
2010. jan. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

hát persze, hogy tud, miért ne tudna. még 60 évesen is.

ne mondd hogy 40 éves férfi már öreg. te jó ég.

az én férjem is negyven felett van jóval és most vállatunk babá. elsőre sikerült is teherbe esnem és már meg is született a kislányunk, aki teljesen eegészséges lett.

hajrá, mindent bele. remélem mihamarabb sikerül nektek is a baba.

2010. jan. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A 40 év egy férfinél még fiatalnak számít, szóval nyugodtan lehet nemzeni! :) Akiről hallottam, hogy idősebb korban ejtett teherbe nőt, annak mind egészséges gyermeke született. :)
2010. jan. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

27 éves kismama vagyok,párom 42 éves.

Eszembe se jutott hogy baja lehetne a babának a párom kora miatt!!

Sőt...van aki azt mondja a férfiak a kor előrehaladtával okosabb babákat nemzenek:-)persze ez csak babona:-)

2010. jan. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
KÖszönöm a válaszotokat.Nagyon örülök ennek,hogy tudunk még babát vállalni mindenféle probléma és aggodalom nélkül.
2010. jan. 27. 17:16
 7/8 anonim ***** válasza:
A férjem 40-42-44 évesen nemzett gyönyörű,makkegészséges gyerekeket,harmadszorra ikreket.:))
2010. jan. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hogyapics....-tudsz, ekkora baromságot kérdezni?


A kismamának, viszont sok-sok vitaminra, nyugalomra nem utolsó sorban szeretetre vn szüksége!

Soha ne felejtsd el, ami jó a mamának az jó a babának!

2011. dec. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!