Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik légzésfigyelőt ajánlját...

Derko340 kérdése:

Melyik légzésfigyelőt ajánljátok tomy tps500 vagy angle care?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 7. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem angelcare 401-es van. Tökéletes volt a kislányomnál és most a második gyerkőchöz is ezt fogom használni. Bibiőr egyben és ráadásul mindent (hőmérsékletet is!) a szülői egységen mutat. Nem elemes így nem merül le. Kell ugyan elemet tenni bele de csak azért, hogy ha áramszünet lenne nehogy leálljon. Plusz éjeli fény a tetején a karika ami egyből elbűvölte az alig 4 napos babámat mikor hazaérkeztünk vele. Kislányom alatt 1 évig volt légzésfigyelő. Most csak bébiőrként használjuk, de most tervezzük a tesókát és biztos nem veszek se újabb szériát se másikat, mert ez tökéletesen bevált. Ami fontos! KÉT ÉRZÉKELŐ LAPOS! Így egy teljes 140x70 cm-es kiságy minden pontját érzékel, nincs téves jelzés mert lemászna az érzékelt felületről vagy bármi... Én azon gondolkozok hogy viszont egy pelenkára csiptetőset lehet beszerzek, mert emlékszem babakocsiban alváskor éreztem, hogy jó lenne ha lenne de addig halogattam amíg végül kinőttük azokat az időket. Viszont két gyerkőccel szeretnék mindenre előre felkészülni, hogy minél ,,kényelmesebbek" legyenek a mindennapok. Szerintem ez a kettő már bőven megfelel minden váratlan helyzethez. PL néha jó lett volna ha amikor elmegyünk nagyszülőkhöz akkor ott is aggodalom nélkül pihenhetett volna a lánykám. Viszont önmagában a csiptetőset egész éjszakára nem tudom elképzelni elég biztonságosnak... mi van ha lejön?
2013. ápr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 gabszem ***** válasza:
Nekünk Angel Care van, tudom ajánlani.
2013. ápr. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyértelműen Angelcare.

Már a 3. babánál használjuk, szintén a 401-es tipust.

Imádom. Baba bent alszik, mi a nagyokkal kint lehetünk a kertben, mert nem csak légzésfigyelő, de bébiőr is egyben.

Egyszer nem csapott be, az ágy egészén érzékeli a légzést, tehát nem baj, ha a baba leforog a 2 érzékelő panelról!

Nekünk az első babaánál volt más, de az éjjelente 2-3X riasztott. Eleinte infarktust kaptunk, úgy megijedtünk, aztán rájöttünk, hogy téves, mert csak lemászott a baba a lapról..

2013. ápr. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!