Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik légzésfigyelőt ajánlját...

Melyik légzésfigyelőt ajánljátok jobban? Angelcare vagy Baby comtroll? Mert hallottam sok olyat hogy valamelyik típus sokszor ok nélkül bejelez.

Figyelt kérdés
2009. jan. 23. 13:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11%

Egyik légzésfigyelőt sem ajánlom! Ha nem koraszülött és egészséges újszülött felesleges és sugárzó kacat!!!

Én negyedik gyermekem várom, mielőtt azt gondolnád valami 3h-s kategóriájú szülő vagyok (halmozottan hátrányos helyzet)egy óvodapedagógus. Hidd el, azon a pénzen amibe ezek kerülnek sokkal több értelmes és hasznos dolgot lehet venni! Ez csak divatkellék a sznob szülők hülyesége és azoké, akik ebből élnek, hogy anyukákat paráztatnak!(elnézést nem bántani akarlak a sznobbal, de tényleg csak az első mondatomban megjelölt gyermekeknek ajánlják)

2009. jan. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem is felesleges.Egyrészt ha baj van A légzés figyelő nem ér semmit, ha nem tudod ujra éleszteni a babádat, amig az orvos ki nem ér. Szoval tanfolyamra kell járnod. Másrészt baromi drága is.
2009. jan. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez egy nehéz dolog, de most történt egy eset a környezetemben:

Jó anyagi és egészségi körülmények között lévő családban nemrégiben született egy gyönyörű, egészséges kisbaba.

Egyszobában alszik a szülőkkel, és éjszaka, mikor felkeltek, látták, hogy a gyerek nem lélegzik! Nem volt légzésfigyelőjük, mert szerintük hülyeség.

A baba kórházba került, azóta kiengedték, de nem tudják, lett-e valami baja az oxigénhiánytól...


Komolyan elgondolkodtam. Én is tudnám jobb helyre tenni azt a pénzt, amibe kerül, de inkább beruházok, mert igenis BÁRKIVEL MEGTÖRTÉNHET!!


Persze ez egy jó nagy off sztori volt, a kérdésre sajnos nem tudom a választ...

2009. jan. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
13%

Egy jó tanács!

Én is tudok számtalan rossz dolgot és tragédiát sorolni, de nem teszem! Én terhes vagyok és bízom mindig a jóban!

Viszont a sugárzásról, amit elektromos készülékek okoznak több rosszat hallok és olvasok, mint jót!

Elnézést, ha le akarlak beszélni, de talán 3 egészséges és iskolás gyermek után pedagógiai tapasztalattal nem írok hülyeséget!!

Ha magad akarod megnyugtatni, akkor vegyél akár milyent, mert egyforma az összes, mivel bevizsgált termékek!

2009. jan. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Angelcare van. Nem vagyok egészségügyis, tehát nem tudom, mit kell csinálni, ha riasztana. Ennek ellenére sokkal nyugodtabban alszom, hogy van ez a kütyü (pedig egyébként nem vagyok egy túlparás lélek).

Amúgy 2-szer jelzett be, először, mert bénán raktuk össze (első éjjel), aztán meg lemászott róla a baba. De inkább jelezzen tévesen, mint reggel arra ébredjek, hogy nem él a babám.

Azt olvastam, hogy az esetek legnagyobb százalékában, ha beriaszt, akkor is elég csak felébreszteni a babát.

Egyébként annyira nem drága, teszvesz, vatera tele van, és ezek jók használtan is, feleáron.

2009. jan. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem Angelcare 300-as van, és én csak ajánlani tudom. Engem igenis megnyugtat, hogy van, mert a babák képesek annyira mélyen aludni, hogy elfelejtenek levegőt venni. Az én babámnál kétszer csippant be, ilyenkor elég picit megrázni, és már vesz is levegőt. Nekem megér ennyit nyugodtan aludni, főleg, hogy egyedül élek, éjjelente is egyedül vagyok a kicsivel. Mindenkinek szíve-joga hogy meglegyen a véleménye, de nem kellene a másikat elítélni, csak mert másként gondolkodik. Ja és még véletlenül sem sznobságból vettem, csak egyszerűen engem megnyugtat.
2009. jan. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Tudjátok mit? Nekem is van. Méghozzá pelenkára rakhatós, hordozható. Nyugodtabban alszom.

Döntse el mki maga, h szeretne v sem. Uakkor viszont sokszor tényleg elég picit megrázni a gyereket, és már vesz is levegőt! Én nem tudnék a bűntudattal élni, ha amiatt halna meg a gyerekem, mert én édesdeden átaludtam, míg megfulladt!

És ha sugárzik (amiben nem vagyok biztos), az sem igazán izgat, megmondom őszintén. Pár év, és éjjel-nappal a számítógép előtt fog ülni, mobil lesz a zsebében, ...stb.

Ja, meg ezen az alapon csak bio élelmiszert vásároljunk, és a pesti anyukák semmiképpen ne igyék sétálni a gyereküket, mert szmog van!

Ez is off volt, bocsi! :)

2009. jan. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Nyugodtan meg lehet sértődni, és azonnal beszerezni a légzésfigyelőt! Én csak jót akartam, tapasztalatból! Biztos az anyuka, aki megsértődött a sznob kifejezésre olyan sok gyermeket hozott világra!

Nem sértésnek szántam, ha annak vette valaki a jó tanácsot, amit kellő tapasztalattal írtam, tegye!

Remélem a negyedik gyermekem is "túléli a csecsemőkorát" légzésfigyelő nélkül! De az a tudat bizony megnyugtat, hogy a világon 5* a túlnépesedés, és nem mindig volt ilyen sugárzó gép!

2009. jan. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én nem vettem légzésfeigyelőt, mi "megörököltük" a sógórnőméktől. Én nem is vettem volna meg. És mostmár nagyon örülök, hogy van. többször is jelzett és egyszer sem vaklárma volt. Angelcare amúgy!

2009. jan. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is Angelcare van 401-es. Engem megnyugtat a tudat, ha nem lélegezne, jelez. Meg is történt ez az eset, kb. 3 hetes lehetett, mikor bejelzett, a kicsikénk elfelejtett levegőt venni.

A férjem gyorsan odaugrott a bölcsőjéhez, megmozgatta, és újra vett levegőt.

Ha nem tudtuk volna, hogy ez történik éjszaka, lehet, hogy a reggelünk más lett volna...

2009. jan. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!