Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik légzésfigyelőt ajánlját...

Melyik légzésfigyelőt ajánljátok: AngelCare, BabyControll, Álomvirág?

Figyelt kérdés
Csak légzésfigyelőnek kell, bébiőrként nem kell funkcionálnia!
2008. okt. 4. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szióka.Mi AngelCare-t vettünk,állítólag az a legjobb.De remélem nem lesz rá szükség.Sokat gondolkodtunk,hogy vegyünk-e,hisz egy szobába lesz velünk,de így nyugodtabbak leszünk egy kicsivel.Ja és kaptunk hozzá használt pelustárolót is.Nem tudom van-e még ez az akció.

31 hetes kismami

2008. okt. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Angel Care!
2008. okt. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi a leendő nagynénitől kaptuk a BabyControllt, aki orvoslátogatóként utána járt, mi a különbség ez és az AngelCare között. Kiderült, semmi. A dobozára mindenesetre rá van írva, hogy a "Heim Pál Kórház ajánlásával". Az Álomvilágról viszont semmit nem tudok.
2008. okt. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is elég sok helyen utánaérdeklődtem, nekem mindenki az Angelcare-t ajánlotta, annál a legkisebb a téves risztás lehetősége álltólag. A múlt héten vettük meg és még volt akciós csomag(+ pelenkatároló). Nem túl olcsó, de megbízható.
2008. okt. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

hasonlo kerdest tettem fel par napja, remelem az ottani valaszok is segitenek

2008. okt. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Angel Care!
2008. okt. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia. Nekünk Álomvirág van. Nagyon meg vagyunk vele elégedve. Még soha nem riasztott tévesen (szerencsére még igazi riasztás se volt). Valamivel olcsóbb, mint az AngelCare

Üdv, 11 hetes kislány anyukája

2008. okt. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!