Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom már több hete...

Kislányom már több hete szenved a hörghuruttól és semmilyen gyógyszer nem használ. Amit az orvos eddig felírt neki semmi sem hatott neki a köptetőktől meg már hány. Lenne valami javaslatotok mivel segíthetnék?

Figyelt kérdés
2009. szept. 21. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
stodal
2009. szept. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom is átesett rajta Calcium-kidet , Ceclorettát, Spiropent szirupot kapott, illetve sokat voltunk a friss levegőn. Ezektől 3-4 nap alatt helyre jött. Ha nem javul érdemes lenne visszavinni orvoshoz, nekünk azt mondta a doki, ha pár nap alatt nem gyógyul beküld röntgenre, erre nem került sor, de inkább az, minthogy még betegebb legyen.
2009. szept. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az orvos már mindezeket felírta neki, reggeltől-estig levegőn vagyunk, de semmi nem használ. Most azt mondta már nem hallja, hogy hörögne, de én továbbra is hallom és köhög is nagyon :-(
2009. szept. 23. 11:38
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!Nem irtad mennyi idős a kislányod!

Én is jártam már igy a gyerekeimmel,hogy semmi nem használt,de a lándzsás utifűszirup mindig segitett!Köhögéssel én már nem is megyek orvoshoz,mindjárt ezt használom!Próbáld ki,akiknek eddig ajánlottam csak megköszönték!:)))

2009. szept. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A sóbarlang vagy a sópipa minden légúti megbetegedésnél segít.

Emellett én elvinném homeopátiás orvoshoz a babát (képzett homeopátiás dokihoz, nem olyanhoz, aki csak nem zárkózik el), hogy alkati kezeléssel tudjatok javítani a kislány állapotán.

Ezen túl érdemes megvizsgálni, milyen lelki okai lehetnek a megbetegedésnek - minden betegségünkön keresztül üzen a lelkünk. Amíg az üzenet nincs megfejtve, addig a tünetek sem múlnak el végelegesen. A gyerekek betegségeivel egyébként a szülőknek kell dolgozniuk. Tudom javasolni a kineziológiát vagy a családállítást. Ez utóbbiban tudok segíteni én is.

2009. szept. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hagyma héjából főzz teát neki, és úgy késztítsd el aztán mint szokásosan.(citrom, cukor) Nagyon finom lesz és két napon belül semmi baja nem lesz! Majd írd meg, milyen gyorsan használt!
2009. szept. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem allergiás a kislány?

Az én fiamnak sokat volt hörghurutja,később kértem allergia vizsgálatot,kiderült hogy pollen,szőr,házipor stb allergiás.

2009. szept. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia ! Mi antibiotikumot kaptunk rá Cedax babyt meg köptetőt Spiropentet meg Ambroxol Q szirupot kicsit soknak találtam főleg egy 4 hónapos babának de végül is kb 1 hét alatt jöttünk helyre szépen!!!

üdv

2009. szept. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia megint én aki irta az antibiotikumos témát!

Nekünk van a baba szobában Zepteres légterápia!

Nagyon szeretem főleg télen lesz jó ha hideg lesz és nem tudok kimenni vele a levegőre!

Mert tisztítja itt a lakásban a levegőt,no meg sok növényünk is van!!És persze mi nem dohányzunk a lakásban!!

Meg egyáltalán nem!

Viszont egy barinőmnek van egy ugyan ennyi idős kislány ( cigányok )és ők kb 4 -en dohányoznak egy 38 négyzetméteres lakásban!

Azért irtam hogy cigányok mert ők szívósak mint az állat ugye mint tudjuk!!üdv

2009. szept. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2009. szept. 24. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!