Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az orvos tud olyan gyógyszert...

Az orvos tud olyan gyógyszert felirni, ami segíti, hogy teherbe essek? Egyáltalán létezik ilyen gyógyszer?

Figyelt kérdés
NEKTEK KELLETT ORVOSI SEGÍTSÉG A TEHERBE ESÉSHEZ? SZEDTÉL VALAMILYEN GYÓGYSZERT? ELŐTTE MENNYI IDEIG PRÓBÁLKOZTATOK?
2011. júl. 18. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, kb egy évig, ha nem esel teherbe, érdemes kivizsgáltatni magad jó szakorvossal, hogy mi lehet az ok. Tehát kb egy évig nem kell semmit tenni, mert lehet, hogy megától megoldódik.

Ha feltárták az okot, csak utána tudják megadni a kezelés módját.

Az esetek egy részében nem a nőnél, hanem a férfinél keresendő az ok, de ezt már a szakorvosodra kell bízni.

2011. júl. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, vannak hormon készítmények, vannak immunerősítő készítmények stb. De ha eljársz kötőszöveti masszázsra vagy reflexológiai masszázsra az is segíthet. Ha teherbe estél azonnal abba kell hagyni a masszíroztatást.
2011. júl. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze hogy létezik:

Homeopátiás a Mastodynon

Sima a Clostilbegyt

2011. júl. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Először is ki kell vizsgáltatni magad.

Menj el a háziorvosodhoz, és kérj egy pajzsmirigy (TSH) vérvételt. Hivatkozz arra hogy hevesen dobog a szíved, nyomást érzel a nyakadba stb...... A tsh eredmény megmondja, hogy van-e probléma a pajzsmirigyhormonnal. Sajnos nálam az volt, és teljesen véletlenül derült ki. A normál TSH érték 3 fölött van, de ahhoz hogy baba sikerüljön 2 alá kell vinni a TSH értéket. Sajnos ezt sok orvos nem veszi figyelembe, és simán rámondják az eredményedre hogy határértéken belül van. Pedig nem.

Így kerültem endokrinológushoz, aki írt fel gyógyszert. Hamarosan terhes lettem, pedig 6 évet vártam a babára, és minden létező praktikát, gyógymódot kipróbáltam rá.

Érdemes elmenni egy magán 4D-s hüvelyi uh-ra is. Ott meg mondják minden rendben van-e belül. PCO miatt is később, vagy nem jön a baba.

Sajnos az a tapasztalatom hogy az SZTK-s rendeléseken tojnak ránk, évekig szenvedtem, mire felhúztam magam, és inkább kifizetem de haladjunk........ fél év alatt (igaz kevesebb lett a pénztárcámba) minden bajra rájöttek, és most itt van a drága pici fiam mellettem!

Sok sikert!!!

Ui: hőgörbét vezetsz? Ovulációs tesztet használsz? Ciklusok rendben? Van peteérés?

2011. júl. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most kezdtem használni ebbe a hónapba ovu tesztet, hát most leszek közép időbe szal, elkezdem holnaptol használni, görbét nem vezetek...
2011. júl. 18. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!