Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az autós gyerekülésről?

Figyelt kérdés
[link]
2013. ápr. 7. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Már hogy melyikről? Egyszer én is tettem fel kérdést pierre cardin üléssel kapcsolatban, és sokan nagyon szidták azt az ülést, hogy rossz, meg hulladék, meg nem biztonságos stb. De ez az Exobe van a barátainknak, és ők teljesen meg vannak elégedve. Még amikor balesetük volt, akkor is minden rendben volt.
2013. ápr. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az elsőre gondoltam, a pierre cardin-ra
2013. ápr. 7. 15:16
 3/4 Babeli Zurzavar ***** válasza:
nekunl hasonlo pierre cardin ulesunk van csak 0-25 kilos es nagyon szeretem,nem tudom miert fikazhatjak a markat...
2013. ápr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekünk is 0-25-ös pierre cardinunk van,és nagyon megvagyunk vele elégedve.kényelmes,dönthető,és biztonságos is,de tudom hogy sokan fikázzák,és azt is tudom hogy szar szülők vagyunk,mert vettük meg a gyereknek 150 ezer ft-sat...
2013. ápr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!