Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Te mit tettél volna?

Te mit tettél volna?

Figyelt kérdés

pár hete szültél volna egész nap gürizel otthon este hulla fáradt vagy gyermekágyi folyásod van kialvatlan. párod noszogat éjjel nappal hogy elégitsed ki. majd egy este letaszit az ágyrol mert felhuzta magát hogy nem akarod őt kielégiteni és ha ez még nem lenne elég szoptatod a babádat kint dühöng mint egy bolond majd bejön és szopizás közbe arcon csap?

(nem vagyunk cigányok, egyoldalú veszekedés volt. ö 31 én 29 éves


2013. ápr. 8. 11:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
el sem tudom képzelni, az én párom ennek ellenkezője, de én otthagynám a francba, hazamennék anyuékhoz, ha nem is örökre. ezt nem tudnám tolerálni.
2013. ápr. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy egy pár napra elmennék a babával otthonról. Én ezt nem tudnám elnézni neki, oké, hogy a kicsi apja, de egy állat, aki csak a maga érdekeit tartja szem előtt.
2013. ápr. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
kiraknám a lakásból a cuccaival együtt és még zárat is cserélnék!!!!
2013. ápr. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Kiraknám, ha nem megy akkor mennék én a szüleimhez. És persze beadnám a válópert/gyerekelhelyezést. Ezt nem tudnám megbocsájtani.
2013. ápr. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Volt egyetlen egyszer durvább veszekedésünk a párommal, akkor csapkodott, dühöngött a gyerek előtt. Arcon öntöttem egy pohár vízzel hogy takarodjon innen. Valószínűleg a te helyedben alaposan elbeszélgetnék vele hogy mi van. De egy időre biztosan eltűnnék. A pofont soha nem tudnám megbocsájtani, az tuti. Mondjuk nálunk pont fordítva van, én vagyok a mászósabb de benne most több a feszültség, emiatt bennem is. De soha nem csinálnék ekkora cirkuszt...
2013. ápr. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
azt mondta kutya kötelességem megtenni ez a dolgom.
2013. ápr. 8. 12:06
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Erre te is tudod a választ... ha ezt mondta, hogy ez a dolgod... Kapna tőlem olyat, hogy nem felejti el soha..
2013. ápr. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
egyébként ez jellemző volt a párodra mindig is? hogy kicsit agresszív? borzasztó lehet, főleg pici babával, szerintem beszélj a szüleiddel.
2013. ápr. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
de félek töle ha nem lett volna a baba a kezembe tökön rugtam volna de nem veszélyeztetem a babát egyébként még ő csomagolt őssze hogy takarodjak a házáből meg hogy én mekkora őnző dög vagyok
2013. ápr. 8. 12:08
 10/21 anonim ***** válasza:
ó te jó ég:( szerintem költözz el, amint tudsz:(
2013. ápr. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!