Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt olyan, hogy babád hosszú...

Volt olyan, hogy babád hosszú ideig nem fogadta el a kanalat? Mennyi ideig tartott? Mi volt az oka? Mit tettél?

Figyelt kérdés

7,5 hónapos fiam volt egy időszak, hogy nagyon szépen evett, de kb. 3 hete 3-4 kanál után sír. Most kijöttek a várományos fogak is, de így sem eszik...

Szinte csak anyatejes lett megint.

Nagyon el vagyok keseredve :(


2011. nov. 5. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen, kb 8 hósan, aztán a védőnőm tanácsára megengedtem a kisfiamnak, hogy kézzel belenyúljon az ételbe, onnantól ismét evett, mint a kisangyal, én meg takaríthattam :D
2011. nov. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindig ráhagytam. 9 hónapos múlt, mire nagyjából meg tudtam etetni kanállal, ő is csak cicit akart mindig. Ha erőltettem, inkább hányt. Nem foglalkoztam a dologgal túlságosan, aztán volt, hogy ő is kézzel szívesen evett bármit, aztán megint csak cici, stb. Sokszor visszaesett, de mára már egyedül eszik mindent, evőeszközökkel, szépen. 23 hónapos. Szerintem ne aggódj rajta, majd egyszerre ez is megoldódik.
2011. nov. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tettem semmit,ha nem kellett neki a kanál, akkor szoptattam inkább.

Jóval 8 hó után tudtam kiváltani egy étkezést (mindkét gyerekemnél).

Ne parázz, nem marad így :)

2011. nov. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!