Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek szüksége van az...

Szerintetek szüksége van az apjára egy csecsemőnek?

Figyelt kérdés
a kérdést nem viccnek szántam

2013. ápr. 9. 12:52
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Szüksége van az apàra is! A mi babònk, ha a férjem nem ér haza idôben, tiszta nyûgös. Nagyon sajnàllak!

Kitartàs!:)

2013. ápr. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag a biológiai apa, a fia -lánya minden életszakaszában bizonyos hormonokat indít be, csecsemőkorában a nyugalmat, biztonságot, később a kalandozásra való hajlamot, tinédzser korban pedig nemi-hormongátló hatásuk van. Szóval tutira hatással van a gyerekre.

Ezt nemrégiben láttam valamelyik discovery csatornán.


És szüksége van nyilván a szeretetére, gondoskodására is persze :)

2013. ápr. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
69%

A csecsemő pár nap alatt elfelejti, hiába az apja, mivel a hosszútávú memóriája még fejletlen.

Persze a férfimodell ilyenkor is fontos és az apa szempontjából is rossz, ha rögtön a kezdetektől nincs meg a kötődés.

2013. ápr. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen szükség van az apára, babának is, anyának is!


Nagyon sajnállak, h ez nálatok hiányzik! :(

2013. ápr. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
A fiamnak már 1 éves kora előtt az volt a nap csúcspontja, amikor apa hazaér a munkából. Ekkor úgy feldobódik, hogy vagy fél óráig pörög ezerrel, és el sem engedi az apja kezét, nadrágját stb. A lényeg, hogy a közelében legyen. Nem tudom, mi van akkor, ha ez a kezdetektől nincs. Akkor nyilván más dolgokhoz szokik hozzá. Majd később aztán biztos rájön, hogy másnál ez máshogy működik. Sajnálom szegénykét. :(
2013. ápr. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ugyanaz van mint a 15. hozzászólónál, apa ha hazaér, a fiam rajta lóg elalvásig. Igen, szüksége van apára.
2013. ápr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.nem tudom mivel lehetne kompenzálni apa hiányát.nyilván semmivel:(
2013. ápr. 9. 13:32
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Velünk sincs apa, én annak örülök, ha férfi rokonokkal találkozunk, legalább a lányom lát férfimodellt is.

Persze nem ugyanaz a kettő :(

2013. ápr. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
84%
Mindig abból a helyzetből kell kihozni a legjobbat, ami van. Nem lesz tökéletes, de lehet majdnem az. Másnál meg más problémák vannak, amik rossz hatással vannak a gyerekre.
2013. ápr. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
55%
Csecsemokent inkabb rad. amig joforman szopik alszik addig apa sok mindent nem tud vele kezdeni. Amikor fiam 3 honaposan latta apat akkor boldog volt sikongatott. Mindenkepp kell apa de ha ugy alakul hogy nincs mert ti nem jottok ki akkor legalabb nem erzi a feszkot rajtad.
2013. ápr. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!