Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zenélő-forgót a baba feje...

Zenélő-forgót a baba feje fölé mikortól lehet? Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

5 hetes a kislányunk, és párom szerint (egy óvónő mondta neki) 3 hónapos korig nem ajánlott, viszont az én véleményem, hogy már most is lehetne.

az indok, amiért még nem ajánlott, hogy árt a szemének.

kisegítenétek?

egyébként nem rakjuk fel,megvárjuk legalább a 2. hónapot, legyen nyugodt az apuka :)


2013. ápr. 10. 00:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én kiraktam mikor a kiságyat össze raktuk!

Nem gondolnám hogy rossz lenne nemi, sőt, az a jó, minél több élénk színes dolgot lát, nem csak a fehér plafont bámulja!

2013. ápr. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez hülyeség.Nem gondolom hogy ártana neki.Mi is feltettük születésekor.
2013. ápr. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Felteheted, semmi baja nem lesz, csak meg nem igazán fogja érdekelni :) mi is feltettuk mikor osszeraktuk a kisagyat, de kb 2 honapos koráig egyáltalán nem érdekelte. Meg csak ra sem nézett. :)

Most szereltük vissza neki kb 1 hónapja. Azota viszont imádja, kiabál neki, csapkod a kis kezeivel, oldalt nyomogatja a gombokat :)

Most lesz 4 honapos.

Egy 5 hetes kisbabat meg nem igazán érdeklik az ilyen dolgok. Eszik, alszik... Majd olyan 3 honapos kora körül kezd el kinyílni a világ előtte :)

2013. ápr. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is felraktam 1 hónapos korában és látszott a gyereken, hogy fél tőle. Tisztára ideges mozdulatokat tett, ha elindítottam. Úgy emlékszem 2 hónaposan már szerette.
2013. ápr. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én, amikor hazahoztuk már fent volt a forgó! Árt a szemének? Szegény az orráig sem lát el!!!! :) Szerintem rakd fel nyugodtan!
2013. ápr. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem, mikor a hasamba volt még a baba, sokszor felhúztam a zenélőjét neki, attól fogva fent van, hogy hazahoztuk a kórházból. Nagyon szerette mind3 gyerekem, semmi hátrányát nem láttam. Fejleszti az idegrendszerét, jobban fog fókuszálni.
2013. ápr. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi is felraktuk amikor hazaértünk a kórházból, 1 hónaposan kacagott rajta. Akkor kacagott életében először. Nagyon szerette, és lekötötte a figyelmét. (ismerősömnél félt tőle a baba, és később sem szerette, babája válogatja)
2013. ápr. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Felrakhatod, mert szép, de egy jó ideig úgysem érdekli még:-)
2013. ápr. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mi csak azért nem raktuk fel azonnal amikor hazahoztuk a picurt, mert feleslegesnek gondoltuk, hisz úgysem figyelt még rá.

Most 3 hónapos múlt, imádja, nagyon nagy figyelemmel nézegeti azokat a körbe-körbe forgó mackókat. Nevet nekik.

Most már tényleg van értelme hogy fel van rakva.

2013. ápr. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan felrakhatod már születésekor. Az hülyeség hogy ártana a szemének!
2013. ápr. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!