Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes venni a baba kiságya...

Érdemes venni a baba kiságya fölé forgó zenélő játékot? Mennyire foglalja le a babát?

Figyelt kérdés
2008. nov. 3. 08:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Mi vettünk születése elött,hogy mindenesetre meglegyen,de nem figyelt rá,így félreraktuk.Most 11hetes a kislányon és erősen nézegeti,kimondottan tetszik neki.Szerintem már érdemes megvenni!Boldog babázást!
2008. nov. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
IGEN!!!Nagyon tetszik az én kislányomnak is, elvan vele.Mindég mesél nekik, nagyon édes!Nálunk nagyon bejött.Azok az ő barátai :-)))))))))
2008. nov. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi is vetünk,és ne lepődj meg,ha az első 1-2 hétben nem fog rá figyelni.Két hónapos lehetett,amikor elkezdte érdekelni.Ha rám hallgatsz műanyagot veszel,mert mostmár nem érdekli a zenélős forgós része,amit csak nézegetni lehet.Max 1-2 felhúzás erejéig.De ha odaadom neki azt a keresztet,amire a játékok fel vannak kötve,fél órát is eljátszik velük.Rázza,leszedegeti a játékokat,megrágja..egyenesen imádja.Ha meglátja a kezemben már remeg érte és sikongat nekem,h adjam oda.

5,5 hónapos kislány anyukája

2008. nov. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Feng shui szerint, minden ágy fölé lógatott dolog elviszi az életenergiát és rossz lesz az álma tőle.
2008. nov. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fheng shui ide vagy oda,nagyon hasznos dolog!Eleinte tényleg nem érdekli őket,max a zenét hallgatják.Késöbb viszont imádják.Arra is jó ha egydül vagy vele és valamit csinálnod kell,akkor leköti huzamosabb ideig.Én ha fel akarok öltözni és elkészülni akkor mindig felhúzom neki.Minimum negyed óráig elvan vele akkor is ha nyügös.
2008. nov. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!