Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9-10 hónapos babának lehet...

9-10 hónapos babának lehet adni párizsit és virslit?

Figyelt kérdés
A védőnő azt mondta hogy adjak neki, de úgy tudom hogy szóját még nem kaphat.
2013. ápr. 10. 08:19
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
sztem nyugodtam adhatsz neki :) én is adtam
2013. ápr. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
de sztem párizsi helyett jobbminöségü sonkát
2013. ápr. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A mi védőnőnk is azt mondta hogy kaphatja, de általában én is valami jobb minőségű, csirke vagy pulykamellsonkát adok neki!
2013. ápr. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9 hónapos kisfiamnak tegnap előtt adtam először virslit,nem lett tőle baja.A párizsitól én is tartok egy kicsit,bár tudom hogy a virsliben is szinte ugyanaz van.
2013. ápr. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem adok 1 éves kora előtt, addig ott van a csirke, bárány és marha husi, amit tudok honnan van és nincs benne egy csomó felesleges adalékanyag.
2013. ápr. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a legrosszabb amit adhatsz neki, tele van szutyokkal.


Szerezz be megbízható helyről (ha nem sikreül, még a bolti is jobb miint a párizsi) csirkemellet, nyulat, galambot és azt párold meg neki, esetleg főzd meg levesben úgy, hogy még sózás előtt kiveszed neki. Majd aprítsd fel, jégkocka tartóban fagyaszd le. Amikor adsz neki főzeléket, vagy gyümölcspépet abba egy egy kockával beleteszel és összebotmixerezed.

2013. ápr. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet kapni szójamentes dolgokat is.
2013. ápr. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor még egy ideig maradok a húsnál (végülis ha vékonyra szeletelem, olyan mint a felvágott :) )
2013. ápr. 10. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!