Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 honapos mult a kislányom!...

9 honapos mult a kislányom! Milyen tejtermékeket fogyaszthat már? Gondolok itt sajtokra, joghurtokra stb? Jah és májkrémet, párizsit virslit? Minden válaszra nagyon kiváncsi vagyok, irjatok minél többen! Köszönöm!

Figyelt kérdés
2009. jún. 25. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tejtermékek közül ehet már yoghurtot (natúr), sajtot, túrót.

Májkrém, párizsi, virsli: ezek nagyon egészségtelenek, nemtom miért pont ezeket választottad ki :)

Májkrémet te is csinálhatsz otthon, párizsi tele van mindenféle selejtanyaggal, szójával, virsliben még disznópörc is van.

2009. jún. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a párizsi meg ilyenek helyett házi lekvárt adok, sajtkrémet, Medve sajtot. Amiben kevesebb az E.

Még a szalonna is egészségesebb, mint ezek a vízzel és műanyagokkal teli izék...

Ne szalonnát adj a gyereknek, még kicsi hozzá,

mielőtt lepontozná valaki a válaszom. :):):)

2009. jún. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek ,én is igy vagyok ezzel csak megkérdeztem! A védőnőm ajánlotta már h adjak a kincsemnek virslit májkrémet szalámit de én épp a miatt amit mondtatok ,nem akarok Neki adni!köszönöm a válaszaitokat:)A macikó sajtot valamibe belekeveritek?
2009. jún. 25. 20:58
 4/5 A kérdező kommentje:
mackó*
2009. jún. 25. 20:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Adhatsz joghurtot (babajoghurt, natur joghurt), sajtot, túrót, de vigyázz velük. A bevezetésnél egy hétig adj neki egy félét. Én adtam egy hétig sajtot, utána joghurtot, és ekcémás lett a kisfiam. Nézegesd a bőrét, ha száraz kiütések vannak rajta, akkor vidd orvoshoz, mert valószínűleg ekcémát kapott.
2009. jún. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!