Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeparációs szorongás idôszaká...

Szeparációs szorongás idôszakában Ti hogy altattátok a gyerkőcöket?

Figyelt kérdés

Kisfiam üvölt ha beteszem az àgyàba, képtelen egyedül elaludni.

Csak kêzbe pilled el.

Erõsítem ezzel a köztünk lévõ bizalmat vagy pont hogy rosszat teszek?


2013. ápr. 10. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván erősíted, hisz nem hagyod magára, üvölteni egyedül. Nekünk is a kezünkben alszik el, kb. 10 perc után átteszem az ágyba, így szépen alszik.
2013. ápr. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első felvonásban(7- 8 hónapos kora körül) ringatva, cicin, nagyágyon melléfekve altattam, a másfél éves kora körüli második szakaszban pedig mellé fekve, simogatva, énekelve:).
2013. ápr. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jól teszed, ha nem hagyod sírni.Első körben 8 hósan kisfiam szabályosan ringatva aludt el, közben a tente baba című örökzöldet kellett énekelnem-de csak azt!-pár perc múlva elaludt, majd letettem.

Két éves korában kezdődött újra,úgy tudtam az ágyába tenni,hogy fogtam a kezét amíg elaludt.Pár nap múlva elég volt, hogy a bátyus ágya szélén ülve vártam h elaludjon.Most ott tartunk, h nyitva van a szobaajtó és a nappaliban ülök a kanapén-odalát a kiságyból.Most 2 év 2 hónapos.Szóval szerintem maradj vele és fokozatosan próbálj távolodni.Persze minden gyerek másképp reagál dolgokra de egy próbát megérhet.Kitartás!

2013. ápr. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!