Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Más is folyton szorong?

Más is folyton szorong?

Figyelt kérdés
3 Hónapos a lányom, egészséges, okos baba. Én mégis folyton szorongok! Ha sokat alszik napközben, akkor azért (fog-e aludni éjszaka, sokáig le kell-e kötni utána), ha nem alszik azért, ha sír, akkor azért. Egyedül vagyok vele egész nap. Tudom, hogy ez neki sem tesz jót, ő is érzi rajtam, ha nem is mutatom ki. Mit tegyek?
2010. nov. 9. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Nehéz ilyenkor okosat mondani, de nekem az segített, hogy rájöttem nem vagyok egyedül a gondommal. Sok anyukának hasonlóak a problémái, te sem vagy egyedül! S igenis meg tudod oldani! A babád már három hónapos, idáig is eljutottatok valahogy, nem? :)

Menni fog tovább is!

S a babádnak te vagy a legjobb, Ő csak rád számíthat!

Próbálj meg egy kicsit lazítani, hidd el az segít. Tudom, hogy lazának lenni nagyon nehéz, ha amúgy nem vagy olyan. De én sem voltam az, viszont valamennyit már engedtem, és már nem görcsölök rá mindenre!

Bárhogy is telik el egy napunk, az úgy van jól. S fog ez még alakulni, a babád pedig csak egyre nagyobb és nagyobb lesz, nem vesztegetheted azzal az időt, hogy görcsölsz a dolgokon, mert elszáll az idő és már soha nem lesz ilyen kis pinduri a babád! Használj ki minden percet, amit élvezhetsz is! Ne aggódj! Napról napra jobb lesz!

2010. nov. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nalam hasonlo a helyzet. fiunk most 3 honapos lesz. nappali alvasa szabalytatan, de kb. 3 orat bir ki alvas nelkul. ami szabalyos nala az, h este 7-kor megkezdi a hosszabb alvasat, a tobbi ahogy jon.

probalok figyelni ra, hogy miert sirhat, sokszor eszik megszakitva hasfajas miatt.

az egyedullet sokat rontott a lelkiallapotomon. a ferjem majdnem teljes nap dolgozik. ami mukodott, az, hogy kenguban setalunk nappal 20-30 percet ha lehet fas helyen es napsutesben (amikor minden jol alakul), alszik egyet a friss levegon es a mozgas (vagy 1 egyszeru kenyervasarlas) megteszi a hatasat nalam. ha teheted, talizz es dumalj szemelyesen, nemcsak neten, anyukakkal, vagy baratnovel. es ne a lakast fenyesitsd, neha eleg egy meleg levest fozni, pihenj, amikor teheted. most ez a fontosabb feladatunk.

de: beszelj haziorvossal, vitaminhiany, kimerultseg is lehet az oka. kitartas :-)

2010. nov. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna.. nekem is 3 hós kislányom van, és ugyanezek az érzéseim, megspékelve azzal, hogy én irigylem azokat az anyukákat, akiknek nem sír a babája, meg elvan magában. Tudom, nem segítettem, csak jó volt leírni, bocs.
2010. nov. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Lelket öntöttetek belém...
2010. nov. 15. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!