Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos babát elvinnétek...

15 hónapos babát elvinnétek állatkertbe?

Figyelt kérdés
Érdeklik az állatok, az utcán mindig meg kell állni ha látunk vagy kutyát, vagy macskát. Könyvben is mutogatja őket. De nem tudom, hogy állatkertben babakocsiban ülve mennyire díjazna 2-3 óra hosszát.
2013. ápr. 10. 14:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Igen, elvinném. Úgy időzítsd, hogy pihent legyen.
2013. ápr. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

Imádta mind a két gyerek ennyi idősen.

Igaz nem babakocsival mentünk, sétálhatott, ha elfáradt a kenguruban csücsültek.

Jó szórakozást:D

2013. ápr. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
amikor először vittem. azt hiszem 1 éves sem volt. nagyon élvezte. az üvegre tette a kezét, belül meg a kismajom is odatette a kezét, hát onnan nem tudtam elrángatni :). a 2. alkalomnál kb másfél éves volt. akkor az egészet élvezte. etette a kezéből a kecskéket. szerintem vidd el. mi azt hisszük, hogy nem érti, pedig nagyon is.
2013. ápr. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Én is elvinném. Ha szeret babakocsiban aludni, az sem baj, ha időközben elfárad, mert akkor tud aludni is.
2013. ápr. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, akkor meg van a jövő hétvégi programunk :)
2013. ápr. 10. 14:28
 6/12 anonim ***** válasza:
67%

A fiam 4 hónapos volt, amikor először voltunk, már akkor is imádta. A nagy tesó miatt mentünk, aki akkor volt 4 éves.

A kisebbik gyerkőc 2 éves lesz, és többször voltunk, ha megunta a babakocsit kiszedtük, sétált, vittünk kengurut is.

2013. ápr. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

Próbáljátok ki, vigyetek babakocsit, kaját.

Menjetek ki jó korán, és akkor hazaértek alvásidőre, vagy aludhat a kocsiban esetleg.

2013. ápr. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
Nem fog elülni 2-3 órát babakocsiban,hagyd sétálni,vigyetek kengurut ha van,magasabbról jobb látni.
2013. ápr. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%

Nekem 9 hónapos a kicsim és külföldön voltunk. Ott is elvittem az állatkertbe és nagyon élvezte. Jó egy egész napos program volt.

Amikor elfáradt megetettem bébiétellel, ott nem szórakoztam a főzéssel, és lefektettem a sport részt és szépen abban aludt, míg mi a vendéglátóinkkal megnéztük a maradék részt.

2013. ápr. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
egy évesen voltunk elöször igaz akkor ő már szaladgált is .kis tolos biciklit vittünk ha elfárad.nagyon élvezte.
2013. ápr. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!