Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti elvinnétek a gyerkőcöt...

Ti elvinnétek a gyerkőcöt olyan anyukához aki a magáé mellé elvállal 2-3 gyereket ha nincs más lehetőség?

Figyelt kérdés
2013. jan. 28. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Ha valamennyi ismerem, és meg tudnék benne bízni, és nem lenne más lehetőség, pl nagyi vagy rokon, akkor igen.
2013. jan. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha jók a körülmények, és jól bánik a gyerekekkel - sajáttal is, máséval is -, akkor igen.
2013. jan. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Ha van referenciája, akkor igen. Vadidegenre biztosan nem bíznám.
2013. jan. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 frászkarikaborsó ***** válasza:
Attól függ, mennyi idős a baba, de általánosságban azt mondom hogy amíg kicsi, csak akkor ha nagyon muszáj és nincs más aki vigyázzon rá. Nagyobb korában már kevesebb ellenérzés lenne bennem ezzel kapcsolatban, még a is lehet hogy élvezné a társaságot, akkor pedig miért ne?
2013. jan. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem! Egyedül van a gyerekekkel... isten tudja, h mekkora türelme van ennyi gyerekhez! Nekem néha a sajátomhoz sincs, pedig 1 van... Nyilván sose bántanám ártanék neki, de sose lehet tudni, h más se!!!! Nincs aki ellenőrizze őt... Ha 2-en lennének a gyerekekre még akkor is elgondolkodnék, hiszen nem intézmény! Akkor már inkább bölcsi vagy családi napközi!!! Vagy keress olyat, aki barátnő, bízol benne és csak 1 gyerekkel van otthon...
2013. jan. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha máshogy nem megoldható, akkor igen. Persze előtte érdeklődnék, hogy mennyire megbízható, de ha visznek hozzá más gyerekeket is, akkor nagy gond nem lehet vele.
2013. jan. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha ismerném, kedvelném és látnám többször hogy hogy bánik a gyerekekkel akkor igen, egyébként nem vonnék le abból következtetést hogy én hogy vagyok vele, mert nekem is agyamra menne már 3-4 gyerek is de másnak meg nem.

Van egy barátnőm, akinek született 2 kicsije. Jó kis nyugis típus, imád mesélni babázni stb. , a munkahelye megszűnt és 2 ismerőse babáira vigyázott saját otthonában. Egy viszonylag nagy nappalijuk van azt rendezték át úgy mintha egy kis bölcsi lenne, kinyitható kis szivacsokkal az egyik sarokban a másikban játszós, van kertjük is, és akkor ott vigyáz a sajátjára ( már csak a kisebb van otthon) és 3 másikra . Nagyon jól elvannak. Ja és tök nyugis csaj simán elbír velük, nem ideges nem aggódja túl. Én végigszorongnám a napot hogy jaj mi lesz ha történik velük vmi stb.

2013. jan. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2013. jan. 28. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!