Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok enni 5,5-6 hónapos...

Mit adtok enni 5,5-6 hónapos babátoknak? Én le vagyok ragadva a répa-krumpli-alma-barack-sütőtök kombinációinál. Miket adhatnék még a fiamnak, hogy elég változatos legyen?

Figyelt kérdés
Tejpépet szokott még kapni ezekkel keverve.
2009. szept. 22. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:

banànt ,gesztenyét,céklàt meggyet,szilvàt is adhatol màr,és lasan belehet vezetni a csirke,vagy pulykahusit.

Én adok baba tejbegrizt is,és rizspépet,meg van baba keksz,azt reszelem a gyümölcshöz.

2009. szept. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

A gesztenyét hogy veszed? A fagyasztott gesztenyemasszát adod neki?

2009. szept. 22. 19:10
 3/7 anonim ***** válasza:
paadicsomos krumplis halat,bokkoli,spenót,sóska,én még olyat szoktam,hogy hamis makarónit: ledaálom a csikemellet,adok hozzá paradicsomot és baba tésztát,ezt jól összetúmixolom és kész.szőlő mag és héja nélkül baba kekszel,őszibarackal,sága dinnye(az enyém imádja)züldbosó főzi héjja nélkül pujka mellel...reggelire:baba joghut,almás keksz,banános,kötés keksz
2009. szept. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Megkel nézni a csomagolàson az összetevöt!

Ahol csak gesztenyemassza van feltüntetve az jo,illetve van egybe gesztenye fagyasztva,azt megfözöm,és összemixelem

2009. szept. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én adok még cukkinit, tököt, fehérrépa-répa kombinációt (imádja), zöldborsót héj nélkül, és van, hogy nem krumplival sűritek, hanem rizzsel (jól megfőzöm kicsit vegetás vizben). Illetve eszik már csirkehúst is a kisfiam. Gyümölcsnek ettünk még banánt, körtét és meggyet is (ezt fagyasztva), ezt főtt zabpehellyel dúsitom, mert haspók a drágám...
2009. szept. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Jó sok újdonságot fogunk kipróbálni:)

2009. szept. 23. 07:57
 7/7 anonim ***** válasza:

az en bebim sokmindent probalt, de ketto a kedvence: az almastök (se az almat se a tokot nem szereti magaban), meg az oszibarackos-körtés-pulykahús (kecskemeti uveges) (mondanom se kell, hogy az oszit nem eszi magaban, a kortet csak almaval, a pulykahust csak ugy, tokkel is utalja)

egyik nap ilyet kap, masik nap olyat, almaskorte es szilvasalma desszerttel. banant is probaltam, de kimondottan nem szereti azt se.

2009. szept. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!