Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit alszik 5-6 hónapos...

Mennyit alszik 5-6 hónapos babátok?

Figyelt kérdés

Gyermekem minden este 10 körül alszik el es kettő körül kel üvöltve. Akkor szopik, vissza alszik es ujra szopik 6 kor. Itt vagy vissza alszik vagy nem. Ha igen, akkor is csak egy vagy max másfél órára. Egyben ébredés nélkül meg nem aludt többet 6 óránál, de az átlagos az inkább a 4 óra.

Kiszámoltam, hogy 24 órából mennyit alszik es átlagosan 9-12 óra között változó. Ebbol mondjuk 7-9 ora az ejjeli alvas. Nappal meg csak max. 30 percet alszik a kisagyban, ezért sétálni viszem es úgy alszik akar másfél órát is.

Szerintetek ez nem nagyon kevés?



2013. ápr. 10. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kevés.. Az én babám 5 hónapos múlt, egy nap háromszor-négyszer alszik de csak fél órát. Hiába viszem ki sétálni, a babakocsiban is felébred 45 perc múlva.. Ő is még csak egyszer aludta végig az éjszakát. Általában 8 körül elalszik, aztán 1 körül ébred (szopizik) és utána 6 körül.
2013. ápr. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lányom este fél8tól átlag reggel 7ig alszik.Utána 9től 11ig,majd 13-15től 16ig,a délutáni eléggé változó.6hós de 5hósan is igy aludt,csak este fél7től,az óraállitás óta fél8tól.De elötte viszont fél6-fél7kor kelt reggel,most átlag 7kor,de van hogy 6kor.
2013. ápr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én fiam 5,5 hónapos 6hetes kora óta átalussza az éjszakat.

3hetes kora óta 2x 20percet alszik napközben+séta közben

7körül kel 10kor alszik 20percet ebed utan fel 1körül majd 2fele seta akkor alszik 1órat majd fel9kor alvas reggelig :-)

2013. ápr. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!