Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik utaztak mar repulovel...

Akik utaztak mar repulovel kisbabaval (es babakocsival) valaszolnatok?

Figyelt kérdés
a baba 4 honapos, a nagylanyom 3 eves. Mindenkepp szuksegem van babakocsira. A csomagokkal le kell adnom a babakocsit?
2013. ápr. 10. 18:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Melyik légitársasággal fogsz utazni?Egyébként a legtöbbnél igen,le kell adni a poggyásszal együtt.
2013. ápr. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nyilván nem a poggyásszal egyidőben kell leadnod, én pl ryanairrel utaztam még mikor nem volt meg a lányom, ott úgy csinálták, hogy egészen a beszállásig a babakocsiban lehetett a baba, és beszállásnál a berakodónak kellett odaadni. Ott egyébként egy összecsukható babakocsi ingyen szállítható plusz a kisbabásoknak alapból jár az elsőbbségi beszállás.
2013. ápr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem kell leadnod. Beszállás előtt közvetlenül kérik el és ugyanígy leszálláskor vissza is kapod.
2013. ápr. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat. Megnyugodtam. A naggyal jarunk haza Magyarorszagra kisbaba kora ota (babakocsi nelkul) de igy kettovel most megyunk haza eloszor.
2013. ápr. 10. 20:07
 5/10 anonim ***** válasza:

Elsőbségi beszállás meg nem kell leadni a poggyásszal ryanairnél?:O Most vettük meg a jegyet és már szóltak,hogy priority seat(elsőbségi beszállás) lehetséges pénzért,a babakocsihoz meg vigyünk táskát,mert a poggyásszal le kell adni:O

első voltam.

2013. ápr. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*elsőbbségi...elnézést:)
2013. ápr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Még én se utaztam babával a ryanairnél csak mondom, hogy mit láttam:D ott az anyukát a beszállásnál előre hívták hiába mutogatta hogy nem elsőbbségi, a baba még a buszon is babakocsiban volt mikor a repülőre kellett felszállni tehát közvetlenül a lépcső mellett vette ki a kicsit a babakocsit elvitték ők meg felszálltak. Leszállásnál a babakocsit vették ki először és közvetlenül odaadták az anyukának. Ez szeptemberben volt lehetséges hogy azóta változott??
2013. ápr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi is szeptemberben repültünk utoljára (british airways) és a babakocsit csak közvetlenül a repülőre szállás előtt vettek el. Beszállásnál pedig hívtak az elsőbbségi jeggyel rendelkezők után.
2013. ápr. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi jet2-vel járunk. Egyszer segítettünk egy lánynak aki babakocsival volt. Mi voltunk az utolsók akik felszálltunk a gépre, és a babakocsit ő is a repülő mellett adta oda. Viszont leszállásnál a babakocsi már a csomagokkal jött a futószalagon. A kerék le is esett róla, az később jött.
2013. ápr. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Air Berlinnel is csak a repulonel kertek el a babakocsit es kiszallaskor vissza is adtak. Egyedul a repulore nem lehetett felvinni benne a gyereket. Ez decemberben volt.
2013. ápr. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!