Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babátok is nyűgös 1-2napja?

A ti babátok is nyűgös 1-2napja?

Figyelt kérdés
nem tudom beteg lesz-e vagy mi de nagyon nehéz vele. front lehet? nálatok milyen a baba?

2013. ápr. 11. 13:45
 1/6 gabszem ***** válasza:
Nálunk is napok óta nyűglődés van, hiszti, nem jó semmi. 14 hónapos, lehet hogy ezt a meleget nem bírják. Meg kell szokniuk.
2013. ápr. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
remélem csak erről van szó, nem szeretném ha újra beteg lenne :(. fogát is túrja de valahogy az az érzésem nem az a baj.
2013. ápr. 11. 14:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyszerűen nem hajlandó aludni és sehogy sem jó neki. Éjszaka 2 órát aludtunk kb azóta ébren volt most sikerült elaludnia végre. De már készen vagyok. Ha leteszem egyből ordít pedig nem szokott ilyen lenni. Ma 2 hónapos a lányom.
2013. ápr. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
remélem nálatok is hamar vissza áll a rend. talán most bepótolja az alvást!
2013. ápr. 11. 18:56
 5/6 anonim ***** válasza:
éjszaka egyszerűen rászokott arra h már 1 órakor kel pedig már nem kelt fel csak 3kor és utána már csak reggel. gondoltam kitolom a fürdetést és 9re legyen meg a vacsi és úgy az ágy...jobban kifárasszam. ugyanúgy 1kor kel enni és utána nem hajlandó aludni csak nézelődik és unatkozik ezért letenni se hagyja magát...nem tudom mitől van ez de most éjszaka is ez volt...lehet az időtől vagy teljesen felborul nála most minden...nálatok mi a helyzet?
2013. ápr. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát nappal kicsit most nyugodtabb volt, nem olyan nyűgös de éjjel szinte folyton keltünk hozzá...
2013. ápr. 12. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!