Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem ciki apukával menni a...

Nem ciki apukával menni a csecsemőtanácsadásra? Ti meddig mentetek együtt, ha volt ilyen, miért? Hány hónapos koráig?

Figyelt kérdés
Elég gyakran kell mennünk, most az elején szinte hetente,de mindig megtudjuk oldani, hogy együtt menjünk. Sok apukát látok ott.

2013. ápr. 11. 15:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

A férjem bárhová elkísér minket, amikor csak lehet!

Én nem érzem cikinek, sőt büszke vagyok, hogy a párom ilyen lelkes ebben a kérdésben is. Ő ugyanúgy a szülője a lányunknak, miért ne lenne joga ott lenni?

Amúgy 2,5 éves a lányunk, és ha lebetegszik, és párom épp otthon van, tuti jön velünk a rendelőbe, sőt be a dokihoz is.

2013. ápr. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem ciki, szerintem sok anyuka lenne boldog, ha a párja sokszor, mindig segíthetne ilyenkor neki. Így jobban tudsz figyelni arra amit mondanak, jól jön a segítség nem? Mi ha csak tehetjük együtt viszük az gyerekdokihoz is, pedig már 4 éves a gyerekünk.
2013. ápr. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Miért lenne ciki? Szerintem sok anyuka örülne, ha a párja elkísérné, és kivenné ebből is a részét, szóval szerencsés vagy! :)

Én szinte mindig csak párokat látok, de szerintem ez normális is, jó, ha az apuka is segít, hiszen az anyukának sincs 10 keze... Én is örülök, hogy a párom jött velem mindenhova (orvoshoz, szülésfelkészítőre, stb.), hiszen neki is lehetnek olyan kérdései, amik pl. nekem eszembe sem jutnak, pedig hasznos lenne tudni!

2013. ápr. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Miért lenne ciki?

Mi van abban, ha apuka is jelen akar lenni a gyermeke minden fontos pillanatában?

Ebben egy cseppnyi ciki sincs!


Minket is elkísér a párom, jön mindenfelé, kérés nélkül. Neki ez természetes, én meg örülök neki.

2013. ápr. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ciki. Szerintem nagyon szép dolog. és egyre gyakoribb. Nekem 3 gyerekem van a legkisebb most 18 hónapos és felénk pl. szinte mindenki úgy jön hogy apuka anyuka együtt egy gyerekkel. Mondjuk nem tudom hogy ér rá minden apuka hétköznap napközben, de ez már nem az én dolgom.

Az én férjem talán 2 szer ha jött, mert nem engedik el így egy egy napokra a munkahelyéről csak egyben több napra azokat pedig nyáron ovi szünetekben kell kihasználnunk, meg karácsony táján.

2013. ápr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A férjem mindenhová eljön velünk, amikor csak teheti. Időpontot is úgy kérek, hogy szabadidőnkben legyen, így a munkáját sem kell hanyagolnia.

Őt is minden érdekli, ami engem a gyerekünkkel kapcsolatban.

Ráadásul ő fejlesztő pedagógus, így minden tanácsadáson tapasztalatot cserélnek a védőnővel/gyerekorvossal.

Szerencsére nekünk nem jönnek a "szent szöveggel", elég normális védőnőt és orvost fogtunk ki.

2013. ápr. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

5 hónapos múlt a kisfiúnk. Nem csak az én fiam, hanem a férjemé is. Ezért szerintem épp olyan természetes, hogy ő is jön tanácsadásra/dokihoz. Persze volt már, hogy nem tudott jönni, mert épp dolgoznia kellett. A várakozások alatt pedig még össze is barátkozott egy másik apukával, amíg mi a csajos dolgokról beszélgettünk a többi anyukával.

Mi már uh-ra is együtt jártunk, mert azt mondta, hogy szereti látni a babát és így jobban át tudta élni a várandósságom :)


Szerintem nyugodtan menjetek együtt :)

2013. ápr. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Mindig jött,úgy intézte,hogy tudjon jönni (eljöhet bármikor a melóhelyről ha épp nincs megbeszélése)

Most már nagyok a gyerekek (5 és 8 évesek),de ha beteg valamelyik,van hogy ő marad velük itthon,ő viszi orvoshoz,neki rugalmasabb a munkahelye.

2013. ápr. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A férjem még azért is csúsztatott például, ha a macskát kellett orvoshoz vinni. Ha nem sikerült neki, akkor meg egyből telefonált, hogy mi van a macskával, mit mondtak, mit kapott? Nem hogy ha "igazi" gyerekről van szó...


Nyilván nem tud mindenkivel menni apuka, de nekem inkább az lenne a ciki, ha tudna jönni és és inkább fingorászna a tv előtt, hogy meg tudom oldani egyedül is vagy ilyesmi.

2013. ápr. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
43%
Kedves 9 es :DDD na az valóban ciki :DD
2013. ápr. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!