Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nagyon ciki, hogy 30 éves...

Nagyon ciki, hogy 30 éves létemre szobatárs leszek egy albérletben? Ráadásul egy 23 éves lánnyal fogok együtt lakni?

Figyelt kérdés
Nincs más választásom, vidéki vagyok, Bp-en kaptam állást, 55.000 Ft lenne az utazásom költsége és 5 és fél óra út. Saját szobát nem tudok bérelni, mert keveset fogok keresni, így egy szobában fogok lakni egy másik lánnyal. Nem tudom, hogy helyesen döntöttem-e. Félek, hogy hogy fogom bírni a közösködést. Rajtam kívül még laknak majd a lakásban hárman, ők is 23 évesek. Ti mit tennétek?
2013. márc. 8. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki?
2013. márc. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha most ez miatt hátrálsz meg, akkor még ott se fogsz tartani ahol most. Szerintem költözz oda.
2013. márc. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Legalább lesz társaság, inkább örülj neki
2013. márc. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz helyzetben vagy anyagilag, mint sajnos sokan. Megértem, hogy cikinek érzed, az ember 30 éves korára szeretne eljutni valahová, saját lakást stb... de ez iszonyat nehéz...

Minden tiszteletem, hogy vállalod az albérletet, s vállalod a szobatársat. Ha jó szívvel mész oda, biztos jó időt fogsz eltölteni a társaiddal, jó kis közösség lesz!


Minden jót Neked! :)

2013. márc. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. márc. 8. 23:34
 6/6 TappancsMancs ***** válasza:
Igen tényleg érthető ez amit mondasz de fontos lépés lenne a helyzetedben. Ha normális vagy és jó társaság akkor azt fogják látni benned és hogy elszánt vagy. Nem feltétlenül könnyű manapság munkát találni és neked így jött ki a lépés, vállald nyugodtan. Bp-en meg még mindig több állásváltoztatási lehetőséged is van ha már itt vagy.
2013. márc. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!