Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Milumil Sinemil az rendes...

A Milumil Sinemil az rendes tápszer?

Figyelt kérdés
Biztos sokan gondolják hogy hülyeséget kérdezek, de tényleg nem tudom, anyatejes a babám, most 10 hós. Már csak 2-szer szoptatom egy nap, és este adok neki tejpépet, ezt a Sinemilt. Apad a tejem, ha esetleg végleg elapad, akkor ez mehet anyatej helyett?

2013. ápr. 11. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Tej helyett ezt pép formájában szeretnéd adni? Mert úgy elvileg nem lehet, csak naponta egyszer. A tej helyett inkább valami tápszert válassz, és azon felül még lehet ezt a pépet is adni.
2013. ápr. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babám sem akart jol szopizni mikortol hozzátápláltam. Én adok neki reggel és este is. CSak ugy , hogy egyser sinlac-ot , egyszer sinemil-t. És mindig teszek bele gyümölcsöt. Jó ideje így van már. Most 1 éves!
2013. ápr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja az kimaradt azért így csinálom mert a tápszert sehogyan sem fogadja el.
2013. ápr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem kezdettől nem volt elég tejem, tápszert adtam, de nem akartam semmi tejalapút. Nem allergiás, csak mi sem fogyasztunk. Elkezdtem adni a sinlacot (olyan, mint a sinemil, csak a Nestlé gyártja), fokozatosan lecseréltem erre a tápszert, 9 hónapos korában már nem adtam egyáltalán tápszert, csak sinlacot 3-4 szer, egyszerre fél-1 decit, ivójoghurt állagúan. Egyéves korig írja fel az orvos, utána még egyszer vettem teljes áron, azóta főzök házi rizstejet és egyéb gabonatejet kap. Ha eddig kibírta a babád tápszer nélkül, ezután már ne adj neki. Szoptasd többször egy nap és visszajön ami apad.
2013. ápr. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!