Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babátok megszokott...

A ti babátok megszokott ijedni tőletek?

Figyelt kérdés
Amikor hallom, hogy ébredezik odamegyek mellé, vagy sokszor csak úgy fekszik és nézelődik, és ha odamegyek, megszólitom (halkan, kedvesen) megijed. Miért van ez? Valami rossz élményt köthet hozzám? Vagy másnál is előfordult ilyen? 2hónapos
2013. ápr. 11. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Nincs hallás problémája? Lehet nem hallja, hogy jössz felé és ezért ijed meg. Néha amikor nem látja hogy beszélsz hozzá akkor suttogj, rázz meg egy kulcsot, halkabb hangosabb hangokat "próbálj ki rajta" közelebbről messzebbről. Ha ez nem változik akkor minden képen említsed meg a védőnőnek.
2013. ápr. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
:D nincsen semmifele hallaskarosodasa. Megesik. Az en babam is megijed neha,ritkan. Majd megszokja :)
2013. ápr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nem soha nem ijedt még meg tőlem.
2013. ápr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ez nálunk is előfordul néha de ez szerintem azért van mert más köti le akkor a figyelmét és Te hirtelen kerülsz be ebbe a képbe. Nem tudom nálad mennyire ijed meg, az én picim megugrik, kikerekedik a szeme de aztán nem sír hanem elnyom egy vigyort. Biztos nem rossz élmény miatt csak tényleg hirtelen neki a dolog, nyugodj meg:-)
2013. ápr. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem vettem észre, hogy megijedne tőlem. 1x volt csak ijedség, amikor elaludt a vállamon kb. 2 hónaposan és egyszerűen nem bírtam visszafogni egy tüsszentést, annyira hirtelen jött, ráadásul roppant hangosan... :D Szegény felriadt, rám nézett nagyon kikerekedett szemmel és eltört a mécses, de nagyon. :D
2013. ápr. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen, az én babám is pont igy. Nem sir, csak összerezzen, kikerekedik a szeme, elgörbül a szája is néha, de azért nem sir. Jaj, azért nekem ez olyan rossz érzés, mintha tőlem félne.
2013. ápr. 12. 09:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Dehogy fél tőled! Egyszer-kétszer én is jártam már így, de én biztos voltam benne, hogy cska meglepődött mert hirtelen kerültem oda. Azóta mindig beszélek hozzá mikor közelítek így nem érheti váratlanul.
2013. ápr. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!