Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babátok egyedül...

9 hónapos babátok egyedül iszik már a cumisüvegből/pohárból?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 11. 08:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Cumisüvegböl kb 8 hós korától egyedül iszik.

Pohárból nem próbáltam, elsö lányom kb 2 évesen tudott, úgy hogy oda adtam neki és nem öntötte le magát pohárból inni.

2013. ápr. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem 7 és fél hónapos, és ha a kezébe adom, iszik szépen cumiból és csőrös pohárból is.
2013. ápr. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
6,5 hónapos a lányom és egyedül iszsik cumisüvegből.Pohárból nem
2013. ápr. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Cumisüveget nem használtunk.

Neki csőrös pohara volt 6 hónapos korától, azt megfogta és tudott belőle önállóan inni.

Sima poharat 1 éves kora után használtunk, és 14 hónaposan már nem borította magára.

2013. ápr. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
9 hónaposan cumisüvegből és itatópohárból egyedül ivott. Mostmár 1 éves és már próbálkozunk sima pohárból is inni, eddig még csak úgy, ha én fogom neki!
2013. ápr. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam 10,5hónapos és semmiből nem tud egyedül inni,csak ha tartom neki:)
2013. ápr. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Cumisüveget trtani fekve 5hós korától, ülve amikor felült úgy is ment (8hósan), pohárból 11hósan már ment, de persze a fele a nyakában landolt! most 13hós, megy már nyakon öntés nélkül is, de azért még készenlétbe vagyok :)
2013. ápr. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lányom 6,5 hósan tudott egyedül inni cumisüvegből..aztán rájött, hogy sokkal kényelmesebb ha Én fogom neki:S Inkább nem ivott ha neki kellett tartania. 10 hónapos volt mikor megint elkezdett magától inni cumisüvegből. Poharat 10,5 hósan adtam a kezébe, hogy gyakoroljon. Egyből tudta, hogy kell fogni..igaz a fele a nyakába ment...most 1 éves és egyedül iszik pohárból. De figyelnem kell rá mert ha elég volt neki kiönti magára vagy a földre a maradékot.^^
2013. ápr. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!