Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak en erzem igy? Lassan...

Csak en erzem igy? Lassan 14hos fiam 1,5honapja megy onnaloan es nekem sokkal konnyebb igy, megtudom csinalni a dolgom.

Figyelt kérdés
Nem kell a nyomaban lennem(csak neha).Kivan biztositva a lakas O maszkal egesz nap.1,5honapig vezetgettem az egyik kezenel fogva iszonyat faraszo volt.Sokkal konnyebb igy.Masok irjak h elotte jobb volt.
2009. szept. 23. 07:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha már biztosan megy és nem kell a sarkában lenned és nincs olyan dolog, ami balesetveszélyes, akkor valóban könnyebb ilyenkor. A lányom kb. 1 hónapja megy önállóan, azért én még sokszor követem, főleg ha falközelben van, de alapvetően sokkal könnyebb, mint amikor kérte a kezem és kézenfogva ment csak. Az valóban nagyon fárasztó. Most is néha előfordul, de sokszor, amikor a biztonság kedvéért én kapom el a kezét (mondjuk küszöb előtt) lerázza és egyedül megy tovább. 16 hónapos kislány anyukája.
2009. szept. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!