Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babátoknak is olyan...

A ti babátoknak is olyan mintha "O" lába lenne mikor megy?

Figyelt kérdés

1 éves a lányom, és kb. másfél hónapja megy egyedül, mostmár szinte szalad, de a lábait nagyon szét rakja (először azt gondoltam a pelenka miatt). Anyósom tegnap elképedve jegyezte meg, hogy "te jó ég micsoda O lábai vannak ennek a gyereknek"!! Olyan rosszul esett! Utána néztem videókon a youtube-on és szerintem minden gyerek így jár először. Aztán meg találtam egy cikket is: [link]

Ebben azt írja a mászás következtében van O lábuk a babáknak. Eddig eszembe sem jutott ez a dolog, de tegnap óta annyira idegesít!


2013. ápr. 12. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Több gyerekem van, és csípő gondok miatt születéstől ortopéd ellenőrzés alatt állnak.

A mi dokink mindig azt kérte, hogy amikor már biztonsággal jár egyedül, akkor kell megnézetni (a kisbabakori vizsgálatokat követi egy szünet, amikor ott már minden rendben volt).

Szóval vidd el és nézesd meg, ha már stabilan jár, az a biztos.

SZerintem nehéz megítélni ezt nem hozzá értő szemmel, mert sok babának húsos a lába, úgyhogy a ránézés csalóka lehet.

Gyerekorvostól kérj beutalót az ortopédiára, ott meg kérdezd meg, hogy minden rendben van-e, nem fognak emiatt furcsán rád nézni...

2013. ápr. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hja, anyósodnak meg küldj egy csókot a nevemben...

első :D

2013. ápr. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Egyébként igen elég húsos lába van a kislányomnak, főleg a combjai, lehet hogy ezért tűnik úgy?

2013. ápr. 12. 09:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Simán lehet.
2013. ápr. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szegény unokaöcsémnek van ilyen, úgy sajnálom. A mi fiúnk nagyon sokat mászott, mégsincs neki ilyen.
2013. ápr. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!