Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen rízsből főztök babátokn...

Milyen rízsből főztök babátoknak? A rízst úgy csináljátok meg mintha magatoknak készítenétek?

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan rizsből csináltam, mint magunknak, csak nem ugyanúgy, hanem feltettem 6-8x-os vízben, só nélkül főni. Max 1 óráig főzöm, majd mikor gaccsá főtt, szitán átpaszírozom, azt szilikonos jégkockatartóba teszem, és mindig csak kikapok egyet, ha kell.

De ennek vége, mióta kaptunk Angliából babarizst, ami ugyanez csak por formában, és csak vízzel kell elkészíteni, mint pl a tejpépet.

2009. aug. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Daráld le a rizst és kész a porrizs.
2009. aug. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Bocsi, hogy itt kérdezek, de meddig kell pépesíteni a rizst a babáknak? Az enyém már 11 hónapos, de még nem mertem neki rizst adni. Nem fog megfulladni tőle?
2009. aug. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ugyanúgy készítem ( megpirítom olajon, majd másfélszeres vízzel párolom, villával széttörhető).
2009. aug. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. aug. 7. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!