Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti odaadnátok? Többi lent!

Ti odaadnátok? Többi lent!

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk a korházban anyosommal és amig vártuk kint a 7 hónapos kislányommal oda jött egy 70 év körüli asszony és meg akarta fogni,de láttam rajta hogy nagyon gyenge,mert reszketett a keze.Én szép illedelmesen mondtam neki hogy ne haragudjon de nem adom,mert fél másoknál lenni akit nem ismer(de persze ez hazugság volt!)ti mit tesztek ilyen helyzetben??
2013. ápr. 12. 12:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kórházban? Egy idegennek? Meg sem fordulna a fejemben, hogy odaadjam. Egyik esetben sem, nemhogy így együtt.
2013. ápr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Az, hogy reszket a keze ugyan nem feltétlen azt jelenti, hogy gyenge, de nem adnám oda. Én eleve rosszul vagyok attól, hogy mindenki azt hiszi, hogy a gyereket, meg a kismama hasát boldog-boldogtalan fogdoshatja, tapogathatja, csókolgathatja.
2013. ápr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem azért, mert reszketett a keze, hanem mert idegen. Én sem fogdosok össze idegen embereket meg babákat csak mert cukinak tartom őket.
2013. ápr. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Idegennek? Dehogy adnám oda. Gügyögjön hozzá, simogassa meg a kezét vagy lábát a gyereknek, és ennyi elég is egy idegentől.
2013. ápr. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
4: én azzal sem értek egyet, hogy simogassa meg a kezét. 7 hónapos, a szájába veszi a kezét, azt a mocskos kezemmel amivel letöröltem a fél várost én sem szoktam összetapicskolni, ha nem muszáj.
2013. ápr. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
4es vagyok. De le lehet törölni a kezét rögtön utána kendővel.
2013. ápr. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem adnám oda. Szerintem nagyon jól csináltad, és ezzel nem is sértetted meg, jól kivágtad magad :). Én biztos köpni nyelni nem tudtam volna hirtelen.
2013. ápr. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

Le. De egy totál idegen ne fogdossa össze. Múltkor én is láttam egy babahordozóban egy olyan pirinyót, akit mintha körzővel rajzoltak volna olyan tökéletes volt, legszívesebben felkaptam volna, hogy ez a drágaság nekem kell. De idegen gyerek, rámosolyogtam és ennyi. Azért képzeld el, hogy odamegy hozzád valaki és megtapicskol, megölelget, csak azért mert szimpatikus vagy neki. Szerinted az normális? A gyereknek ezt miért kellene eltűrnie?


(Lehet, hogy azért vagyok olyan kényes a személyes tér tiszteletére, mert gyerekkoromban állandóan arcrapuszit kellett adnom egy undorító, bajuszos (de azt nem ápoló, büdös) ismerősnek, mert azt úgy illik. Jött hozzánk hetente, undorodtam tőle, de a szüleim ragaszkodtak az udvariassághoz meg az illemhez. Én meg azóta undorodom a bajuszos meg túl szőrös emberektől.)

2013. ápr. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
egyáltalán, hogy fordult meg a fejedben, hogy egy vadidegen kezébe add a gyereked?
2013. ápr. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát nem adtam!Valamit félre olvastatok!
2013. ápr. 12. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!