Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha az etetés után 3óra múlva...

Ha az etetés után 3óra múlva is bukik a 4hónapos kislányom, megetethetem, vagy várjak még vele?

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Etesd meg nyugodtan. Az én lányom is ilyen volt, képes volt 3-4 óra múlva is bukni. Ritka volt az olyan étkezés, ami után nem bukott. Aggódtam is eleget, de a doktornénink szerint, amennyiben hízik, fejlődik, úgy ne aggódjak, majd kinövi. Egyébként még a hozzátáplálás elején is bukott egy csomószor, igazából akkor maradt abba, amikor már két étkezést kiváltottunk.
2009. nov. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Semmi baj, a felesleg, meg a savó jön vissza. Megfigyeltem, hogy amikor a has körül tartják akkor jön vissza.

nyugodtan szoptasd, ebben a korba a 3 óráról időnként visszaestünk a másfél óránkénti evésre, kevesebet evett, többször.

2009. nov. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is bukós volt a babám,azt tanácsolták,hogy az ágy feje felőli végét könyvekkel emeljem meg.Mikor ez sem használt,akkor írt fel a doki bukás elleni tápit...Ezzel elvan,semmi jele már bukásnak.
2009. nov. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok..Persze,ha anyatejes vagy,akkor meg sűrítőt ír fel.
2009. nov. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!