Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez a gyerekülés jó lehet?...

Ez a gyerekülés jó lehet? Segíts egy kezdő anyukának kérlek!

Figyelt kérdés

:D


[link]


2013. ápr. 12. 18:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mennyi idős babának? Újszülöttet én nem tenném bele - főleg hosszabb időre / hosszabb útra. Nekik még a 0-13 kg hordozó biztonságosabb, kényelmesebb.
2013. ápr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

10 hónapos a lányom, csak eddig nem kocsikáztunk, így nem volt szükség ülésre, most viszont már kéne :)

(kicsivel 10 kg fölött van)

2013. ápr. 12. 18:25
 3/14 A kérdező kommentje:

[link]


vagy ez??

2013. ápr. 12. 18:25
 4/14 anonim ***** válasza:
Jó, de szerintem jobbak azok a gyerekülések, amik babahordozók is egyben. Ezeket rakhatod az anyósülésre is (háttal, ha nincs légzsák a kocsiban) 13kg-ig használhatóak. Mi nagyon szerettük, mert csak betettem itthon a hordozóba és úgy a kocsiba, nem kellett vesződni az autósüléssel. Azt később vettünk, amikor már kilógott a lába a hordozóból :)
2013. ápr. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ja, most olvastam, hogy már 10hós. Akkor mehet a rendes gyerekülés. Az első jobb szerintem
2013. ápr. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ezeket felejtsd el, nagyon gyengeminőségűek. Olyat keress neki aminek jó tesztje van és háttal is beköthető.
2013. ápr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Engem felháborít hogy tudatlanul felelőtlenül adnak tanácsot !!!

Gyerekülésbe csak és kizárólag akkor ülhet

1 éves elmúlt !!! ( 10 hónaposan nem )

ÉS

9 kg minimum.


Ezenkívül ezek vackok.

Legyen ADAC teszt

minél kisebb intervallum


a legjobb egy prfo (nagy) hordozó maxi cosi, römer,concord


vagy max 0-18 kg ADAC tesztelt de ez nem túl ideális,hisz egy újszülöttet és egy 4 évest nem védhet ugyan úgy jól...

2013. ápr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kedves 7-es! Ne nevezd tudatlannak az előtted szólókat, mert ezek alapján amit írtál te is lehetnél az.

Ugyanis ilyen típusú gyerekülést 9 kg-tól lehet használni, de a lényeg, hogy a baba már tudjon ülni. Nekünk az alábbi van, kb 7 hónaposan vettük neki, amikor elérte a 9 kg, mert a hordozóba már nem maradt meg. [link]

Mivel isofixes nagyon jól tart, jól bír benne ülni és még kényelmes is. Egyébként a törésteszt sem minden, mi sokat végignéztünk tapasztalat. Viszont tény hogy ha tesztelve van megbízhatóbb.

Egy gyerekülés vásárlásnál viszont az a legfontosabb, nekünk is ezt tanácsolták és abszolút igaz, hogy ott legyen a gyerkőc és a kocsi is, mert lehet hogy így tetszik neked, épp a gyerkőcöt nem tartja jól vagy ő nem érzi jól magát benne, vagy éppen a kocsiba nem lehet jól rögzíteni. Egy normális boltban megengedik, hogy beültesd a gyereket, hogy lásd tényleg alkalmas-e neki és a kocsiba is be tudod próbálni. Mi is csak ezután vettük meg.

2013. ápr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Azért mert mázlid volt és nem volt balesetetek, egy 7 hónapos gyereket tilos menet irány szerint bekötni.
2013. ápr. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 kíváncsicska ***** válasza:

Kedves hetes igazad van sok mindenben.DE sajnos nem mindenki tudja megengedni magának azokat az üléseket amiket te is említettél.És azért mert nem tudja megengedi attól nem rossz szülő.Lehet hogy nem olyan jó minőségű mint az általad említett ülések, de védenek,és a semminél, vagy annál jobbak, mint hogy a mama ölébe ülnek.Engem meg az háborít, fel, hogy az itt válaszolók többsége osztja az észt arról, hogy milyen gyerekülést kell venni és aki nem tudja megvenni ne vállaljon gyereket.Bocs kérdező az off-ért, de ez nagyon kikívánkozott már belőlem.

Mondjuk abban igaza volt a 7.-nek hogy a ti esetetekben olyant kell keresni, ami háttal is beköthető, mert 1 éves kor és a 10 kg együtt kell hogy teljesüljön, hogy menetiránnyal szemben is be lehessen kötni.A nyaka, gerince nem elég erős.Viszont ha lenne egy hordozótok amiben még kényelmesen belefér lehet ki tudnátok húzni addig amíg egy nagyobb ülést

2013. ápr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!