Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használt gyerekülés? Mernétek...

Használt gyerekülés? Mernétek venni, honnan lehet észre venni ha volt baleset vele?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 7. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudom nem célszerű használt ülést venni, mert nem feltétlenül lehet látni, hogy balesetes volt-e.
2013. ápr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
gyerekülést nem. babakocsit, etetőszéket, bármi mást igen, de cipőből és autósülésből újat...
2013. ápr. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok

illetve nagyon közeli ismerőstől megvenném, akiről tudom, h nem volt balesete és ismerjük egymst annyira, h nem vágna át ilyen kérdésben.de csak úgy tesz-veszről, vateráról, ilyen-olyan hirdetési oldalról nem vennék

2013. ápr. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Le kell szedetni a huzatot, és személyesen átvenni.
2013. ápr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4-es én is erre gondoltam,de ha nem látszik rajta semmi akkor nyugodt szível meg vennéd?
2013. ápr. 8. 11:59
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha baleset érte az ülést annak látszani kell rajta, ha le van véve a huzat. pl a hungarocell meg van repedve, a műanyag kifehéredve, stb. Én személy szerint nem mernék használt ülést venni, pont azért, mert nem tudom, hogy mikre kell alaposan figyelni. (4.)
2013. ápr. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Golan Trevize ***** válasza:

Csak megbízható ismerőstől vennék.

Nem is kell, hogy baleset történjen az üléssel, elég, ha leejtik, már lehetnek benne olyan szabad szemmel nem látható mikrorepedések, amik miatt többé már nem biztonságos.

Éppen ezért: baleset után egy gyermekülés kuka, még akkor is, ha nem látszik rajta sérülés.

2013. ápr. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!