Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kölest lehet adni 6 hónapos...

Pancsika88 kérdése:

Kölest lehet adni 6 hónapos babának?

Figyelt kérdés
Ha igen hogyan, mert amit a Spárban láttam arra az volt írva hogy nyomokban tejszármazékot meg mogyorót is tartalmazhat. A gabonapehellyel mi a helyzet, esetleg márkákat és fellelőhelyeket tudnátok nekem ajánlani?
2013. ápr. 12. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Az nem baj, hogy van benne tej, meg mogyoró. Attól nem lesz semmi baja a babának. De a köles nagyon nehezen fől meg.
2013. ápr. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

igen, nehezen fő meg, de nagyon egészséges. Ha beáztatod pár órára, hamarabb megfő. Sok hasznos tápanyagot tartalmaz. VAn olyan, ami kása nevű, az már előfőzött, hamarabb megfő, de kicsit mű az igazihoz képest. Ha csak a babádnak adod, tényleg macerás kicsit főzni belőle, de nálunk az egész család eszi, úgyhogy heti 2-3 szor biztosan van. A felnőteknek ízesítve, a babának natúr.

Gluténmentes, nyugodtan adható 6 hónaposnak.

A DM-ben lehet kapni direkt babának valót, amit csak fel kell oldani, akár gyümölcslében is.

"nyomokban tejszármazékot meg mogyorót is tartalmazhat" ez sajnos mindenre igaz, az almás bébiételre és a tápszerre is... ez ne tartson vissza.

2013. ápr. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy kölest csak 10-12 hónaposan lehet adni
2013. ápr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gabonapelyhet én a DM-ben veszek, Alnatura talán, vagy babylove, mindegy a babakajáknál van. 800-1200 Ft, van gluténos és mentes is. Nagyon jók, kiadósak. Én a glutén bevezetéséhez ezt használtam/most is.
2013. ápr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!