Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7-8 honapos babatoknak naponta...

7-8 honapos babatoknak naponta hanyszor (es mit) adtok mast is enni, mint anyatej/tapszer?

Figyelt kérdés

7,5 hos a babam de nem nagyon no a sulya, habar jokedvu es nagyon mozgekony. viszont nem szivesen eszik, barmit is kinalok neki. igy nez ki egy napunk hozzavetolegesen:

7 ora: szopi, 11 ora: gyumolcs gabonapehellyel+szopi, 15 ora fozelek+szopi, 18,30:szopi, 21,30:szopi.

probaltam mar az uzsonnara is szilardat adni de nem fogadta szivesen, nem eroltettem . a kaja utan mar nagyon picit szopizik.


2009. júl. 30. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam 8,5 hónapos,6 hónapos korától így eszik:

8 körül anyatej,

11 körül anyatej(ha nem elég ,akkor rizstej)

14körül főzelék

17körül gyümölcs vagy tejpép

20körül anyatej


Vannak olyan napok,amikor reggel 5 körül megébred,akkor is anyatejet kap és még visszaalszik 8ig


Mennyit hízott az elmúlt hónapokban?

2009. júl. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
osszesen 150 g-ot hizott 1 honapban(6-7) es most 2 het alatt 50g-ot. nagyon sokat mozog, de azert megis kevesnek tunik. most 6300g, 2600gbol indultunk
2009. júl. 30. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!