Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnátok kecsketejet a 8...

Adnátok kecsketejet a 8 hónapos vegyesen (anyatej, tápszer, főzelék, gyümi stb. ) táplált babátoknak?

Figyelt kérdés
2010. dec. 17. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Az anyatej pótlására is a kecsketej a legalkalmasabb, szóval igen!
2010. dec. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
nem.minek?ott az anyatej és a tápszer.majd talán egy éves kora után.talán
2010. dec. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%
ha elfogy az anyatej akkor igen. én kecsketejen nőttem fel, állítólag imádtam, semmi bajom. gyerekemnek is adtam volna, ha lett volna kecsketejünk.
2010. dec. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem, mert súlyos vashiányt okozhat. Az nekem nem indok, hogy XY is ezen nőtt fel. Ilyen alapon adhatnánk anyatej helyett zabkását is, mert 100 éve meg ez volt a szokás.
2010. dec. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

fiamnak súlyos vashiánya van, nem is iszik tejet, tejterméket eszik, de tejet egyáltalán nem iszik.na? mindenki dönthet saját belátása szerint.

(én zabáltam a csokit világ életemben és sose voltam több 50 kilonál, és lyukas fogaim sincsenek, más meg egy szerelt csokitól hizik meg romlik a foga. ennyit arról hogy mi mit okoz) Egyik gyerekem tejallergiás volt, pedig nem ittam tejet terhességem alatt, holott állítolag attól lesznek azok, ez mind hogy kinél mi mit okoz abszolút alkatfüggő.

Tégy belátásod szerint, mert ez egy olyan kérdés amin lehetne végetelenségig vitatkozni. Valaki csak biocuccokon neveli gyerekét, neki az jó, más meg már a hathósnak adja a bolti májkrémet (bár annak se lett semmi baja). :)

kérdésedre a válasz szerintem 10 évente változni fog :)

2010. dec. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

Biztosan nem adnék.


[link]

2010. dec. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem, mert a kecsketej semmivel nem egészségesebb, mint a tehéntej, csak régen álították, hogy az.
2010. dec. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

első jól leírta.

utolsó, linkelnél ilyet? biztos alá tudod támasztani, nem?

2010. dec. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Tudom nem mai kérdés,DE a kecsketej igenis egészséges.Egészségesebb mint a tehéntej.

A másik pedig az,hogy a kizárólagos kecsketejes táplálás okozhatna esetleg vashiányt,e kap mást is,szal erről ennyit.

2014. dec. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!