Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenkaportálrol mi a vélemény...

Pelenkaportálrol mi a véleményetek, melyik pelenkát éri megmegrendelni? 1 éves gyereket 1 éjszakára ott hogynátok a nagyinál ha nem sürün taliznak de jol elvan vele?

Figyelt kérdés
2009. szept. 23. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Egy éves gyerek, ha már nem cicizik, lehet, hogy elvan a nagyszülőkkel.Próbáld ki pár órára.

2009. szept. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
9%

Én rendeltem innen az 1 éves fiamnak up@go pelust a II. osztályút és én meg vagyok vele elégedve, már este is azt adom rá, és kibírja reggelig és nem nedves a popsija. És nem lesz csomós, vagy hogy írták. Már elfogyott és most is fogok rendelni tőlük, mert nekünk bejött ez a pelus. De minden baba más és más, és ami nekünk jó az nem biztos, hogy másnak is. Az igaz, hogy rendeltem sima tépőzárast is II.o-t és abban tényleg van koszos is, és olyan amibe össze van csomósodva az "anyag". Az tényleg nem jó!

És én otthagynám a gyereket.

2009. szept. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!