Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akiknek Lactogen...

Anyukák, akiknek Lactogen Harmony-t eszik a babájuk?!

Figyelt kérdés
Sehogy nem tudom úgy megcsinálni, hogy ne legyen csomós. Ha hideg vízbe teszem, ha melegbe, akkor is összecsomósodik, majd beleragad a cumi végébe és eltömíti.Ti hogy csináljátok?
2013. ápr. 13. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Felforralok vizet kimérem a cumis üvegbe a tápszert, egy kevés forró vízzel felöntöm, jól összerázom és utána hideg babavízzel felöntöm.Kb. fele forró fele hideg akkor pont jó a hő.De az üveg aljába mindig marad becsomósodva nekem is.
2013. ápr. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En szétturmixolom egy mércés pohárban botmixerrel.

Sehogy máshogy nem jó, eldugitja a cumisuveget.

2013. ápr. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is megszenvedtem vele, de most már úgy csinálom, hogy csak a fele vizet teszem az üvegbe, abba bele a tápszert és jó erősen összerázom és csak utána öntöm hozzá a víz másik felét! Nekem így nem marad csomós! Ja, és melegebb vízbe teszem, ami még azért iható a babának!
2013. ápr. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!