Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányoknak mennyire szabad...

Kislányoknak mennyire szabad a nunijukat tisztítani? Kislányom 6 hetes. Fehér krém lerakódást ki szabad törölgetni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 23. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

ha a magzatmáz maradékára gondolsz, akkor nem. Nekem azt mondták hogy mindig mossam, óvatosan törölgessem és idővel fokozatosan kikopik.Így lett Sajnos arra nem emlékszem hány hét alatt.

11 hónapos kislány anyukája

2009. szept. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A popsikenőcsöt meg a kakit azért ki kell törölgetni óvatosan, fürdésnél meg én meg is mosom neki, persze azt is óvatosan.
2009. szept. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szabad? KELL!!!!!

Ha otthagyod, be fog gyulladni!!

Finoman húzd szét az ajkait, hogy lásd a hüvelynyílását, és törölj ki mindig mindent onnan. Pelenkázáskor is, és fürdés után is a törölközővel, persze finoman, feszegetni nem szabad.

2009. szept. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Addig míg magzatmázas nem szabad, ezt nekem a kórházban mondta a csecsemős nővér.
2009. szept. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy kell tisztán tartani,mint a felnőttekét.Ha kakilt finoman kitöröltem a szeméremajkaiból és ha kellet a hüvelybemenetnél is.Este fürdés előtt megtisztítottam a krémtől,mert hiába vigyázol,azért kerülhet krém és fürdésnél ugyanúgy mostam meg neki,ahogy én is szoktam.
2009. szept. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fürdésnél mindigi kicsit széthúzom és kimosom óvatosan, pelenkázáskor mikor kaki megy bele, vattát langyos vízzel benedvesítek azzal törlöm ki.

Szét kell húzni, mert nem egy ismerős kislánynak összenőtt a kis szeméremajkuk mert nem húzták szét nem takarították ki a nunit!

2009. szept. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!