Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Itatópohár, csőrös pohár,...

Itatópohár, csőrös pohár, szívószál, sportkupak. Melyik legyen?

Figyelt kérdés

a Jana baby sportból tud inni 8 hónapos lányom, de nem egyedül, mert az ömlik, muszáj neki fognom. Nektek melyik itatási módzser vált be?

Vagy térjünk át a kis pohárra és majd megtanulja azt? Védőnő szerint a csőrösökkel csak nehezebbé teszem a későbbi poharazást, de így meg még meddig kell neki fognom az üvegét?

Van egy avent kemény csőrűnk, na attól ökelndezik meg egy mam ami meg csöpög.

Illetve egy harmadik noname, az nem csöpög de abból meg szívnia kell vagyis ennyi erővel cumiból is ihatná..

:)

Ti hogy csináltátok?


2013. ápr. 14. 22:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
A Kubu Waterr- nek olyan a sportkupakja, hogy van egy hártya benne és így nem csöpög, mi ezt használjuk nagyon rég óta. Persze nem az ízesített vizet issza a lányom,azt én iszom ki, és egy csomó flakonnal kompatibilis.
2013. ápr. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Norandi ***** válasza:
Szia. Mi cumisüveg után áttértünk a csőrösre 8-9 hósan. 1 éves kora óta pedig szépen iszik rendes pohárból. Szerintem hamarosan próbálgathatod a sima poharat neki, először pár kortyot,aztán majd szépen megtanulja,hogy kell ügyesen inni.
2013. ápr. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi probáltuk az osszeset,amit felsoroltál, egyik sem vált be. Igy maradt a cumisuveg, másfél éves elmult már a fiam amikor áttértunk a pohárra. Kislányomnál tervezem kihagyni a koztes probálkozásokat, és pohárral prábálkoznék mindjárt, 1 év után.
2013. ápr. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia! Kislányom szintén 8 hós és egyelőre még 1 lyukú cumisüvegből iszik. 6 hónapos volt, amikor vettünk neki csőröset, de nagyon kemény a cumija és nem fogadja el belőle az innivalót. Szerintem pohárból ő már inna, mert majd kinézi a szánkból :), de az meg melléfolyna.
2013. ápr. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nekünk a tommee teppee itatók bejöttek és hamar megtanult ennek ellenére pohárból inni.
2013. ápr. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az aventnek van tanulópohara, ami nem csöpög, csak ha iszik belőle. Nekünk bevált, van akinek folyik orrán- száján, én ezt nem tapasztaltam.

Bár 1 éves kortól ajánlott, az én 8.5 hónapos lányom gyönyörűen iszik belőle.


[link]

2013. ápr. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

hű ezt az aventest megnézem élőben meg addig is beszerzek egy kubu fedelet, hogy legalább már abba az irányba elinduljunk.


igazából a kemény csőrűn kívül bármiből inna csak mindent magára locsol mert egyedül akarja csinálni, és elrántja a kezét, hogy ne fogjam, majd ő...(képzelhetitek a kanalazást, közelharc, hogy engedje el, mindent egyedül akar csinálni)


az aventes pohárból fogod neki az alját vagy odaadod és egyedül próbálgatja?

2013. ápr. 15. 14:24
 8/11 anonim ***** válasza:

Az attól függ. Ha éppen nem vagyunk otthon és nehézkes lenne az átöltözés, akkor fogom neki. Néha kiköpi, ha már nem szomjas.

Amúgy simán odaadom neki. Hamar megszokta.

2013. ápr. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Az aventtel nagyon rossz tapasztalataim voltak, mert folyton csöpögött.... Most ajándékba kaptunk momma itatópoharat (füles) és nincs vele ilyen gond. A kislányom is gyorsan megszerette.
2013. ápr. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

végül egy avent poharat hozott a férjem a teccsóból, teljesen jól iszik belőle a lányunk, bár néha tényleg csöpög de szerintem azért mert fejjel lefelé püföli, így nem csoda


de fogni nem akarja, csak ha én fogom, akkor iszik

belőle, saját magától csak forgatja meg játszik.


nem értem miért nem akarja soha megfoni se a cumisüveget se a poharat...bezzeg a kanállal hadonászik meg szépen beteszi a szájába a falatot, ha pottyanton az övére valamit..

nem értem

2013. ápr. 19. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!