Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet inni egy pohár bort...

Lehet inni egy pohár bort szoptatás alatt vagy nem? Mindent lehet olvasni már. Van aki direkt ajánlja van aki ellenzi. Terhesség alatt egy kortyot se ittam. De ilyenkor néha már lehet? Kapom ajándékba a kedvenc boromat (persze mikor máskor).

Figyelt kérdés
2012. nov. 23. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
egy pohár bortól nem lesz semmi baj.én is ittam,védőnőnek említettem,azt mondta jó tettem...:-)
2012. nov. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én nem iszom, legalább nemesedik a bortartóban :):)

De amúgy egy decitől szerintem biztos nem lesz gáz :)

2012. nov. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gyerekorvos 3-4 dl engedélyezett, de persze nem rendszeresen. Mondjuk 1-2 különlegesebb alkalommal.
2012. nov. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én őszinte leszek, néha megiszom egy pici bort. Este "szoktam",mikor megszoptattam és leraktam aludni a babát. Éjszakáig nem kel fel,így mire ébred kimegy az a kis bor... Igyál nyugodtan,ha jól esik!!
2012. nov. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is megittam egy-egy pohárral, bár én nem szoptattam éjszaka, mert átaludta az éjszakát. Nekem is hiányzott, én azt csináltam, hogy kineveztem egy napot, pl. a pénteket, vagy a szombatot, hogy a férjem is rárjen, összeütöttem, valami egyszerűt, vagy rendeltem egy pizzát, és behűtüttem vagy egy üveg bort, vagy pezsgőt, és elővettem, a két legszebb borospoharunkat! Szóval, megadtam a módját! :-D Koccintottunk, beszélgettünk. Semmi extra, de az én lelkemnek, erre a kis romantikára, szertartásra akkor nagy szükségem volt. Kicsit lazítottunk, olyan volt, mintha randiznánk, csak a helyztehez mérten otthon, és közben a kicsi békésen szuszogott! :-D
2012. nov. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én pont a téli időszakban szoptattam (sajnos nem sokáig)

volt, hogy nem bírtam ellenálni egy bögre forralt bornak a vásárokon! Annyi történt, hogy a lánykám hihetetlenül jókat aludt akkor!

2012. nov. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És elpusztult néhány tucat agysejtje...
2012. nov. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor azthiszem én is iszok egy kis bort! Hát igen jó lenne nekünk is egy ilyen randis este :)
2012. nov. 24. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!