Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos korában kapott...

Hány hónapos korában kapott inni a babátok itatópohárból?

Figyelt kérdés

és pohárból hány hónaposan ivott már?

Fiam 6 hónapos még korai lenne váltani?



2013. ápr. 15. 08:10
 1/7 anonim ***** válasza:
9 hónaposan. Pohárból most tanul inni, de szabályosan nyakon burítja magát:) 22hós.
2013. ápr. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

6 hónaposan lányom csöpögésmentes itatópoharat kapott, nagyon szerette. Ezt fél évig használtuk.

Aztán 1 évesen áttértünk pohárra, és 14 hónaposan már nem borította a nyakába. :)

2013. ápr. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2 évesen. De tényleg. Addig nem ivott semmilyen csőrösből, se szívószálasból. Másfél éves kora óta pohárból iszik, de az esti tej 2 éves koráig cumisüvegből ment. Aztán mondta, hogy ő nagy lány, neki csőrös pohár kell. Amúgy kipróbáltunk rengeteget, mindet ajándékoztam is el. Ő nem tudott/akart inni belőlük.
2013. ápr. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem csak én vagyok egyedül, akinek a babája sokáig csak cumisüvegből ivott. 11 hónapos múlt a kislányom, a csőröspohárból egyáltalán nem iszik, mindig csak rágja, pohárból (ha én fogom neki) már kortyolgat. De ha megmutatom neki a cumisüveget, arra azonnal rákap. De a védőnőm már kb 2-3 hónappal ezelőtt kérdezte, hogy tud-e már pohárból inni.
2013. ápr. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi elég korán elkezdtünk leszokni a cumisüvegről, csak a tápszer az, ami abból ment olyan 8 hónapos korától. Egyszerűen odaadtuk be az itatós poharat, csöpögés menteset és szépen idővel rájött, hogyan működik, addig még persze maradt a cumisüveg, amíg nem. Most lesz két éves, pohárból már elég régóta iszik szépen, 1 éves kora körül kezdtük, persze az elején kádban, mert ment mindenhova és még figyelmetlenségből most is vannak balesetek persze.
2013. ápr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1 héttel 6 hónapos kora előtt kapta meg a "csőrös" itatópoharat. Először megrázta, nézegette, forgatta, másodjára mikor megkapta már ügyesen ivott belőle. Csak egyedül hajlandó inni, úgy ha ő fogja a poharat, én nem foghatom. Cumisüvegből is ügyesen ivott, fogta magának, ezért is gondoltam, hogy ideje váltani. Most már ha megszomjazik, megkeresi, iszik, és megy is tovább. Ezzel szerencsére nincs gondom.

A tápszert még cumisüvegből kapja, de nagyon szeretne abból is önállóan inni/enni.

2013. ápr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A csőröspohárhoz nem tudok hozzászólni, de pohárból mi 1 napos kora óta. Nem használtunk soha cumisüveget, mindent rendes pohárból kapott, gyönyörűen iszik (persze tartani még nem tudja :)) most 4 hónapos. Annyi, hogy olyan üveg pohár kell, ami nem túl nagy, és kifelé görbül kicsit a széle, és akkor abból nagyon szépen tud inni.
2013. ápr. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!