Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megérezted előre a gyermeked...

Megérezted előre a gyermeked nemét?

Figyelt kérdés
És az is lett amit éreztél?
2013. ápr. 15. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igen.:)

5 hetes terhes voltam, amikor úgy éreztem, hogy fiam lesz és ez is volt végig bennem. És fiúnk is lett.:)

2013. ápr. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az elsőnél igen, első perctől tudtam hogy kislány. Bejött a megérzésem. A másodiknál nem volt először egyértelmű, mert lányra gondoltam, de aztán egyre jobban az volt az agyamban, hogy kisfiú. És végül kukaca lett. Most már 5 hónapos elmúlt.
2013. ápr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Elsonél gen ,biztos voltam benne ,hogy kislány ,és az is lett.

Másodiknál biztos voltam benne ,hogy kisfiu,és hulyének néztem a dokit mikor mondta ,hogy kislány...mondom majd legkozelebb biztos fogja látni ,hogy fiu :D és mikor megszuletett ,mondták ,hogy kislány, és én vissza is kérdeztem ,hogy biztos kislány :D szoval másodszorra valahogy nemjott be a megérzésem :)

2013. ápr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon kislányt szerettem volna,de mindig fiú volt az álmaimban és éreztem,hogy fiú lesz. Aztán 18.héten közölték,hogy fiú :-) meg sem lepett,mintha már tudtam volna. Most fél éves és el sem tudom képzelni az életem nélküle. (na jó,másodiknak azért jöhetne majd egy kislány,hogy az arányok egyenlőek legyenek :)))
2013. ápr. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi nagyon lányt vártunk a párommal, mindketten annak éreztük, a pocakom, az alakom és a kívánt kaják alapján is mindenki azt mondta, hogy tuti lányom lesz. Aztán a 18. heti uh előtti éjszaka azt álmodtam, hogy az orvos egy papírra azt írja: "fiú". Reggel mondtam is ezt a páromnak, és mondta, hogy ez hülyeség, majd az uh-n kiderült, hogy valóban fiú... Hívtam a barátnőmet, hogy "Képzeld, fiú!", ő meg visszakérdezett, hogy "Az meg hogy lehet!?" Szóval én csak az utolsó pillanatban éreztem meg...
2013. ápr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én igen tudtam hogy az első kislány lesz és így is lett

A második kisfiú és ez is bejött

Harmadik... na azt már nem! ( sajnos)

2013. ápr. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, mind a kettőnél.
2013. ápr. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az elsőnél rögtön a pozi teszt után tudtam ,h kislány,utána még rengetegszer álmodtam h kislányunk van.Be is jött van egy 2 éves kislányom,most a másodikat várjuk fiút érzek,de még nem, tudjuk,remélem most is bejön:-))
2013. ápr. 15. 20:53
 9/11 anonim ***** válasza:
Meg nem tudom a nemet, de fiunak gondolom, es mindenki korulottem. Nevetni fogok, ha lany... :-) Foleg, hogy a munkaneve CaPeti. :-)))
2013. ápr. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ma megtudtuk: kisfiu! :-) Igaz, hogy csak a 13. heten vagyok, de nagyon elismert szonografus mondta. Szoval megereztem.
2013. ápr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!