Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a különbség a felnőtt...

Mi a különbség a felnőtt 100%-os almalé és a babáknak készített almalé között az árán kívül?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a lehető legjobb, ha én facsarom a babámnak az almalevet, de időnként azért megveszem az üvegeset is, ami valljuk be, nem két forint. Megnéztem az összetevőjét, alma van benne, meg ivóvíz. Ugyanez elmondható a felnőtteknek szóló 100%-os almaléről is. A babám 6 hónapos elmúlt, 3 és fél hónaposan kezdtük nála a hozzátáplálást, orvosi javaslatra. Nagyon szereti a gyümölcsleveket, de az én pénztárcám nem annyira. Oda lehet adni a minőségi 100%-os itókákat is? Ha nem, miért nem? Miben különbözik?
2009. szept. 24. 09:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Babáké,cukormentes,tartositoszermentes,és biztos,hogy nem kerül bele semmi más gyümölcs darab vagy valami adalék anyag ami a babának árthat.
2009. szept. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
a felnőtteké is cukor, színezék, tartósítószermentes. csak gyümölcs van benne, meg ivóvíz. babákéban ugyanígy.
2009. szept. 24. 09:47
 3/14 A kérdező kommentje:
tehát?
2009. szept. 24. 09:47
 4/14 anonim ***** válasza:
Semmiben nem különbözik az árán kívül. A "felnőtt" almalevet ugyanolyan szabályok alapján gyártják mint a baba gyümölcsleveket. Ha lenne benne más, akkor azt ugyanúgy rá kéne írniuk. De egy kicsit többet lehet vele keresni.
2009. szept. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a megerősítést, kipróbáljuk a normális 100%-os szűrt almalevet.
2009. szept. 24. 09:49
 6/14 anonim ***** válasza:
Én azt halottam,hogy külön odafigyelnek az eljárás alatt Hogy ne kerüljön bele semmi,még véletlenül sem.És körültekintően bánnak a gyümőlcsel.Nem kerül bele csak tökéletes gyümi.De én adom neki a sima almalevet is.
2009. szept. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszi szépen, én is ki fogom próbálni.
2009. szept. 24. 09:55
 8/14 anonim ***** válasza:
Tényleg semmi különbség nincs, de mivel felbontás után hűtőben kell tárolni és rövid időn belül elfogyasztani, ezért mi kb 1 éves koráig a 2-3 dl-es babáknak ajánlott almalevet vettük. Mivel keveset ivott és 2dl almalé hígítva (fele fele arányban, szóval 4 dl lett belőle) pont elég volt 1 napra. Mi a Pacific dobozos, szívószálast vettük. Azóta is imádja az almalevet. Már 2,5 éves, mostmár Profis, Sparos, vagy Sió 100%-os literes leveket kap, de ezekből én is iszok. Az a baj, hogy ezekből nincs kisebb kiszerelés.
2009. szept. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
most néztem, a sió prémium 100 százalékos almaléből van 2 decis üveges, szerintem olyan 120-150 lehet. de meg fogom nézni azt is, amit te írtál! köszi szépen!! :)
2009. szept. 24. 09:58
 10/14 A kérdező kommentje:

a pacificnek néztem most utána, úgy látom, ez még olcsóbb.

ezt is lehet kapni tesco-auchan? vagy hol érdemes megnézni? köszi előre is.

2009. szept. 24. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!