Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Számotokra fontos volt, hogy...

Számotokra fontos volt, hogy össze legyetek házasodva a baba születése előtt, vagy nem tartjátok fontosnak?

Figyelt kérdés
Csupán mások véleményére vagyok kíváncsi, megy mindenkinek a zöld kéz!:)
2013. ápr. 16. 17:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
67%
Engem nem különösen foglalkoztat a házasság, de jó ha a gyerek mondhatja, hogy apukám felesége az anyukám, ez olyan hagyományos. Mi nem vagyunk házasok.
2013. ápr. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nem tartottam fontosnak, de össze voltunk házasodva.
2013. ápr. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nem volt fontos, emiatt nem is házasodtunk össze.
2013. ápr. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
16%
MI előbb összeházasodtunk, azután születtek a gyerekek. A gyerekeknek teljes család kell.
2013. ápr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Hanyatka ***** válasza:
11 év után összeházasodtunk mikor megtudtuk,hogy úton van a baba :)
2013. ápr. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Én 2010-ben doktoráltam, úgy terveztük, következő nyáron lesz az esküvőnk. De mikor már nagyon a finisben voltam az egyetemen, egyre inkább az lett a fontos, hogy legyen már gyerekünk (30 évesek voltunk már), úgyhogy utolsó vizsga után belevágtunk, és a doktorrá avatásomon 5 héttel később már ott volt velem a baba. Mivel eleve terveztük a házasságot, így ősszel összeházasodtunk praktikus okokból: nem akartunk pici, pár hónapos babával esküvőt. De egyébként nem a gyerek miatt házasodtunk, mi amúgy is akartunk, csak az időponton módosítottunk a kicsi miatt, de mint írtam nem azért, hogy már házasok legyünk, mire megszületik, hanem mert a pici mellett nehezebb lett volna megszervezni, lebonyolítani.

De egyébként szerintem nincs köze a gyereknek az esküvőhöz, szerintem ha valakik jól megvannak akkor házasság nélkül is jól megvannak, és fordítva is igaz, a házasság nem garancia a hosszú és jó kapcsolatra. A gyerek szempontjából pedig az a fontos, hogy harmonikus körülmények közt nőjenek fel, és jó legyen a szülők kapcsolata, a harmóniát lássák, ne pedig az állandó veszekedést, rossz hangulatot.

2013. ápr. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Mi még nem vagyunk házasok,de tervezzük.

Jövőre lesz az esküvőnk,és van egy 3 hós lányunk.

Nem akartunk a gyerek miatt házasodni,nem ez volt a fontos.

2013. ápr. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Egyikünk sem volt nagy házasság párti, de igazából magával az esküvői cécóval volt bajunk, nem a házassággal.

6 év után kérte meg a kezem, de akkor már majd 3 éve nem védekeztünk, hogy legyen babánk.

Jót is mulattunk a lánykérésnél, hogy majd talán az 5 éves tervbe bevesszük az esküvőt, de nem biztos.

Ez szilveszterkor volt, márciusban már babát vártam, májusban pedig összeházasodtunk :).

2013. ápr. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Nem házasodtunk össze, talán majd fogunk. Így is családnak érezzük magunkat, nem tartjuk szükségesnek.
2013. ápr. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Mi semmi képpen nem akarunk összeházasodni, így természetes gyerek előtt sem tettük meg.
2013. ápr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!