Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire fontos h a baba...

Mennyire fontos h a baba velem szemben legyen a babakocsiban?

Figyelt kérdés
október végi baba lesz,kapnék egy nagyon klassz 3 kerekű kocsit,ami fektethető,de csak egy irányból tolható. van hozzá lábzsák,esővédő,esernyő.túl sokat nem leszek vele kint eleinte a hideg miatt,amikor meg már tavasz lesz,akkor már 5-6 hósan jobban szereti majd ha nézelődhet nem? mi a véleményetek?
2012. ápr. 12. 19:18
 1/7 nittababy ***** válasza:
nekem nem volt olyan kocsim ami két irányban tolható és nagyon jól érezte magát szerintem nem fontos egyáltalán csak azt gondolom hogy azért van hogy ki hogyan szeretné tolni!!!egy 13hónapos kiscsajszi anyukája!!
2012. ápr. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Újszülöttnél jó, ha rálátsz, nagyobb 5-6 hónapos babánál már nem fontos ez.

Szerintem megnyugtató, főleg, ha zajosabb helyen laktok, egy újszülött esetleg halkabban "nyivákol" és az utca zajában nem hallod meg.

2012. ápr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

eleinte en kaptam fraszt ha nem lattam ot, most 5 honaposan meg ő sír ha nem lát, bár lehet szokás kérdése csak

a lanyom november elejen szuletett, szinte minden nap mentunk vele setalni, mert akkor aludt 3 orat is, otthon meg csak nyuglodott, gondold at esetleg kesobbre eltenni

2012. ápr. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem igenis fontos hogy szembe legyen veled. Ime egy írás: [link]
2012. ápr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tökéletes lesz nektek. 5-6 hósan már tényleg inkább kifelé nézelődnek.
2012. ápr. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29%
jajj ez a cikk egy baromság
2012. ápr. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt, ami csak 1 irányból tolható, de aztán le kellett cserélni, mert ha a gyerek szemébe sütött a nap, akkor sírt. Persze ha lehet rá napernyőt szerelni, az úgy jó lehet. Az, hogy nem lát téged, ahogy tolod, szerintem nem érdekes.
2012. ápr. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!